reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

hej dziewczyny witam się weekendowo:) kurcze wiecie co farbowałam dziś wlosy na jasny bląd a wyszedł mi naprawde ciemny i zastanawiam się czy to przez hormony...
do tego od kilku dni bardzo boli mnie głowa.... czy wy taż tak macie??? z tyłu jak na zmianę ciśnienia ale to już za długo trwa do tego nie jestem przekonana do leków i na razie sie męczę nic nie biorąc...
 
reklama
hej dziewczyny witam się weekendowo:) kurcze wiecie co farbowałam dziś wlosy na jasny bląd a wyszedł mi naprawde ciemny i zastanawiam się czy to przez hormony...
do tego od kilku dni bardzo boli mnie głowa.... czy wy taż tak macie??? z tyłu jak na zmianę ciśnienia ale to już za długo trwa do tego nie jestem przekonana do leków i na razie sie męczę nic nie biorąc...
też pare razy ostatnio dopadł mnie ból głowy, męczyłam się. Nie chciałam nic łykać ze względu na dzidziulka, wolałam się przemęczyć. Podobno w ciąży to normalne. Tylko że u mnie to raczej jest taki ból w okolicach czoła i na szczęście nie wystepuje często.
 
Ach z tymi bólami głowy. Mnie kilka dni pod rząd łapały i niestety nie dałam rady - łyknęłam paracetamol ze trzy razy w ciągu kilku dni.
Teraz jest lepiej.
W spodnie się nie mieszczę :( Nie wiem jak sie ubierać. Oj będzie sensacja w szkole, będzie ;)
 
Witajcie Dziewczyny:)

ja z rana trochu energii dziś miałam, wykorzystałąm to i ruszyłam na zakupy....upolowałam kilka fajnych ciuszków typu "ciążowe" fajne tuniki i takie tam, co do spodni to polecam Wam tzw. tregginsy z H&m to sa jeansy rurki, ale takie z wyższym pasem i na gumce, kupiłam je w tamtym roku więc sa uniwersalne nie tylko na ciąże, a teraz w nich śmigam non stop, bo zwykłe jeansy juz gniota:zawstydzona/y:

teraz zakupy rzuciłam w kąt i juz sił mi brak, musze poleżeć zanim coś porobię dalej, mieszkanie się prosi żeby je posprzatać

bafinka ja mam akurat ciemniejsze właosy, ale faktycznie słyszałam że z blondem tak jest ze casami w ciąży wychodza różne odcienie
 
Witam się po kilkudniowej nieobecności.

Niestety Bartek załapał wirusa,dostał biegunkę i wymioty i musiał zostać na oddziale. Od wtorku więc był w szpitalu a ja z nim:no::no::no:
Już jesteśmy w domu, Bartek czuje się całkiem dobrze, wszystko mu przeszło., ale ja jakaś wykończona jestem:-( Bartuś zrobił się taki przylepek, nic tylko mama i mama:sorry2:
Na nic nie mam siły, pobolewa mnie brzuch.

We wtorek mam wizytę u gina, już nie mogę się doczekać.

Trochę Was poczytałam, resztę zostawiam na potem.

W każdym razie melduję, że wróciliśmy do świata żywych i teraz już będę na bierząco 'przebywać' na forum.

Miłego popołudnia :tak::tak:
 
A ja dziś porzuciłam rodzinę i uciekłam na samotne babskie zakupy. Chciałam trochę się od nich oderwać i spędzić trochę czasu sama ze sobą :-). Załadowałam książkę do torebki, muzę na uszy i ruszyłam. Planowałam kupić coś fajnego mężusiowi, ale pech chciał, że nic ciekawego nie znalazłam oprócz ładnej morskiej tuniki i szarej przewiewnej koszulki i tym sposobem zrobiłam niespodziankę sobie, a mężusiowi żeby nie było, że wyrodna żona jestem, kupiłam górę słodkości :-D to i dziecko się załapało na ciacho :-D. A teraz mam wrażenie, że głowę mi rozerwie taki bóóóóóóól!!!!!!!!!!
 
proszę napiszcie mi czy bóle podbrzusza są normalne? od wczoraj ciągle odczuwam dość silny ból.. ciągnięcie w dole i z lewej strony.. tylko czasami na okres miałam aż tak mocne bóle :( byłam u ginekolog we wtorek, miałam usg dopochwowe i na cytologie pobrane.. czy to możliwe że dopiero wczoraj zaczęło mnie boleć przez te badania? nie wiem też czy mogę przy sobocie do mojej ginekolog zadzwonić.. stresuje się! :/
 
reklama
Do góry