reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Hej dziewczyny,
Mam nadzieję, że te bóle brzucha nam przejdą, ale ja też czasami miewam.
Poza tym nabrałam energii i od wczoraj posprzątałam całą chatę! Wow!
No i nie wiem na ile to możliwe, ale też poczułam raz te motylki w brzuchu - czyżby delikatny znak, że ktoś tam jest?:)
 
reklama
ufff... 12 stron, ale przeczytałam:tak:
miniaaa zauważyłam, że jak coś porobię (sprzątanie, pranie) to mnie pobolewa podbrzusze, jak chwilę posiedzę, wraca do normy, więc mam nadzieję, że to nic takiego (choć z drugiej strony zastanawiam się, czy nie powinnam odpuścić sobie noszenia czy podnoszenia młodego - trochę ponad 18kg, bo wtedy brzusio kłuje :baffled:)
z humorkami widzę, że sama nie jestem, tyle że mi się po prostu nic nie chce:no: a małż chodzi i "co ci jest?" jak słyszę to pytanie, to mi się słabo robi i ciśnienie podnosi:wściekła/y:
co do wyprawki, cieszę się, że po Miśku właściwie wszystko mamy:tak: spora część ubranek co prawda wywędrowała, ale to nie to, co kupować wszystko od nowa. Wanienka, wózek, fotelik samochodowy, łóżeczko... wszystko (albo prawie wszystko) mamy:-) z wózkiem chyba będzie mały problem, bo raczej do bagażnika mi się nie zmieści, le muszę jeszcze sprawdzić:dry:
przytargałam dziś z piwnicy portki ciążowe i będę zaraz przymierzać, co mi na tyłek wejdzie, a co nie:sorry2: bo zwykłe jeansy zaczynają nie drażnić nie dopinając się, bądź gniotąc niemiłosiernie.
dziewczyny powiedzcie mi, korzystała może któraś z was z adaptera do pasów samochodowych? W poprzedniej ciąży samochodem jeździłam sporadycznie, teraz raczej więcej czasu za kółkiem będę spędzać. Nie wiem czy się opłaca kupować, ale powoli denerwują mnie gniotący w brzuch pas (bądź jego notoryczne poprawianie), a na jazdę bez pasów to ja się nie piszę:no:
miłego weekendowania:tak:
 
Ostatnia edycja:
Czesc Słoneczka.
Ja jakos zaczynam w konicu sie lepiej czuc i dzis oprócz obiadu nawet ciasto upiekłm :-).Chociaż potem trzeba odpocząc bo jednaj po tych chorubskach siły nie te same:sorry2:.Głowa to chyba nas zbiorowo boli bo u mnie dzis bez paracetamolu sie nie obyło:zawstydzona/y: aż miałam wrażenie że okomi pulsuje:dry:.

Miłege wieczorku i życze Wam szybiego ocieplenia w Polsce bo to co czytam na temat tem. to jakis szok:szok:.Kompletnie nie dziewi sie że zimy macie już dosc.
 
Motyl 12 faktycznie w tym roku zima długa i mroźna:wściekła/y:
Ja tak sobie myślę, że byle do połowy marca, później to już z górki:tak::-D
Czekam na wiosnę i poprawę samopoczucia:-)
 
Bafinka można bo to paracetamol.

Ja na główkę łykam Apap a na brzuszek sięgam czasem po no-spe - nie za często, ale lepsze to niż zestresowana mama ;-)

Miłej niedzieli ;) My niedługo zbieramy się do T.
 
:-)witam sie niedzielnie ,wydarzylo sie wiele rzeczy nie wiem od czego wam zaczac....a wiec moja noga udko tak jak pisalam wczeniej nie przechodzil bol wogole,,poszlam do lekarza i dal mi masc w piance abby oduscilo ,i nic 3 dni nic zadnego rezultatu bol nadal ogromny,w piatek maz zaprowadzil mnie do szpitala na pogotowie noi niestety zostalam tam caly dzien,mam zapalenie zyl kolo udka od tej pomady masci tak mi powiedzieli i na bol biore eferalgan paracetamol co 6 godzin ,zasczyki w brzuch na krazenie krwi,plus antybiotyki tabletki!noi bylam w szpitalu caly dzien na obserwacji poniewaz podniosly mi sie globulki biale,teraz jestem w domu mam nadzieje ze z dzieciatkiem jest wszystko ok,,a oczywiscie mialam wizyte u ginekologa w szpitalu powiedziala ze jest wszystko ok,mam nadzieje,,,;-)takze co chcialam wam powiedziec dziewczyny jak macie zyly czy zylaki uwazajcie to rzecz bardzo delikatna!!!dobra juz nie marudze moze cos z tego zrozumieliscie?zycze wam milej niedzieli.
 
palissa to uważaj teraz na siebie ja na szczęście nie mam z tym problemu.
. za to boje się rozstępów.. jeszcze niczym się nie smaróje bo narazie fasolki nie widać... wczoraj nawet kupiłam sobie spodnie w tym rozmiarze co zawsze i dobrze sie w nich czuje...
 
reklama
Pallissa żylaki to jedna z wielu rzeczy które w ciąży mogą dać o sobie znać. Mojej koleżance wyszły w ciąży straszne zylaki a jak juz urodziła to nogi głaciutkie. Trzymaj się i niech to zapalenie przejdzie jak najszybciej

Kasiula11, Ellancz
- skoro idziemy w łeb w łeb to znaczy że też szalałyście ze swoimi facetami w Świeta Bożego Narodzenia? :-) :tak::tak::tak::tak:
 
Do góry