reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

bluetooth a ten brzuch to pewnie od siedzenia..wiercę się, kręcę..niewygodnie mi jak cholera..kurczę dotrwam jeszcze do końca maja i chyba spadam na zwolnienie..do końca maja posiedzę, bo wtedy jeszcze załapię się na premię w czerwcu..a potem wypad..mam nadzieję, ze u nowego gina nie będe miałą problemów ze zwolnieniem..
no i nie ma, jadę rodzić do Ciebie:tak:
 
reklama
ania rozumiem Cię doskonale, tez chce cesarkę. Tylko,że ja mam zwyrodnienie jednego biodra - drugie powoli się zużywa i 3 wady w kręgosłupie- mam jakąś schizę ,że wieku 40 lat będę o kulach. Jak 2 lata temu byłam u ortopedy to nie widziała przeciwwskazań aby rodzić naturalnie Najgorsze jest to , że nie ma swojego lekarza miałam mieć załatwione przez kogoś - ale dać zdjęcia bioder i kręgosłupa( i nie mogę ich znaleźć- chyba zapodziały się przy przeprowadzce)- mam nadzieje, że jakos się uda załatwic - bo na prywatny poród nas nie stać;-(
Magda- mała super wygląda- mała modelka;-)
 
magda sliczna masz core. Tez taka chce miec :tak:
aniawos no wlasnie od krecenia sie mnie wszystko bolalo. Bo jak chcialam oszczedzac podbrzusze to musialam sie prawie polozyc w krzesle i przez to zaczynala mnie bolec kosc ogonowa i kregoslup wiec siadalam na prosto a wtedy znowu zaczynalo mnie bolec podbrzusze wiec sie w koncu wkurzylam i powiedzialam sobie ze ide na zwlonienie. Teraz pracuje z domu wylegujac sie w roznych pozycjach wiec wilk syty i owca cala :-D
 
witam się i ja:) mam pyt czy wy też macie już siarę w piersiach?? ja wczoraj przy wycieraniu po kąpieli chyba przycisnęłam za mocno i poleciało.. byłam w szoku!!! to chyba trochę wcześnie...

u mnie pogoda nie najlepsza mimo to mam dziś wielkiego pałera nawet głodu nie czuje tylko cały czas wymyślam sobie co mogę jeszcze zrobić...
mI SIARA NIE LECI I PRZY POPRZEDNICH CIĄŻACH TEZ PRZED PORODEM NIC NIE LECIAŁO.wIDOCZNIE TAK JUZ MÓJ ORGANIZM MA ;)


aniawos nie wydaje mi sie zebys kogos urazila swoja opinia i jednoczesnie przestraszyla.Przeciez wiadomo ze porod naturalny boli. Jedne mniej to odczuwaja, inne wiecej ale tak czy inaczej nie obejdzie sie bez bolu.
W koncu kazdy ma prawo do swojego zdania. Ja uwazam, ze kazda kobieta jest inna i sama powinna zdecydowac jak chce rodzic i czy chce karmic piersia i kazdy kto surowo ocenia i krytykuje takie kobiety jest dla mnie po prostu godny pozalowania lekko to ujmujac, bo nie chce nikogo na forum urazic.
Ja chcialabym rodzic naturalnie jesli nie bedzie zadnych przeciwskazan i chociaz wiem ze bedzie pewnie bolalo jak cholera to pomimo tego chce sprobowac.
Bede rodzic w szpitalu ktory z zalozenia nie robi cesarki na zyczenie i nawet staraja sie dziecko przekrecic tuz przed porodem jezeli jest zle ulozone zeby tylko naturalnie sie urodzilo ALE od razu podkreslili ze jesli podczas wywiadu lekarskiego okaze sie ze kobieta panicznie boi sie bolu i porodu naturalnego tak jak aniawos to robia cesarke bo dla nich wazna jest tez psychika a nie tylko biologia.
I i takie podejście byc powinno w każdym szpitalu.Ale tu u nas chodzi chyba o kase i NFZ bo cesarka chyba inaczej sie rozlicza niz poród naturalny bo przy cesarce porebna jest wykfalifikowana bardziej opieka lekarska tak jak przy operacjii.Ech niestety:eek:
No mnie strasznie frustruje że sa osoby które krytykuja kobiety za takie a nie inne decyzje
Mnie naprzykład dentystka tak ostro zjechała jak poszłam z młodsza córka(jak miała rok) na wizyte bo zaczynała jej wchodzic próchnica,z smiem jeszcze karmić piersią
realmad2.gif
 
magda sliczna masz core. Tez taka chce miec :tak:
aniawos no wlasnie od krecenia sie mnie wszystko bolalo. Bo jak chcialam oszczedzac podbrzusze to musialam sie prawie polozyc w krzesle i przez to zaczynala mnie bolec kosc ogonowa i kregoslup wiec siadalam na prosto a wtedy znowu zaczynalo mnie bolec podbrzusze wiec sie w koncu wkurzylam i powiedzialam sobie ze ide na zwlonienie. Teraz pracuje z domu wylegujac sie w roznych pozycjach wiec wilk syty i owca cala :-D
Chciałam ci kliknąć podziekowanie i nie mam przy twoim poście tej opcjii??
I zyczę Ci takiej córeczki jak moja Julka :-D bo powiem Ci że jest mało problematycznym dzieckiem i z łagodnym charakterem pełna wrażliwości i wdzięku.Bo moja druga to jej odwrotność ;-)
 
bluetooth ja mam właśnie tak samo..siedzę ciśnie brzuch, wygnę się kręgosłup i tak w kółko...:eek:
atomówka no ja dzisiaj ide do okulistki, mam nadzieję, ze pomoże..mam wade wzroku, ale nie taką, która kwalifilkuje mnie do cc..przy oczach chodzi o rozwarstwianie się rogówki..i takie coś musze mieć..tzn. papier, że mam..
 
reklama
Do góry