reklama

wrzesień 2012 ;)

Witam z rana :-) nocka super gdyby nie to ze chłopaki wstawali to pewnie jeszcze bysmy spały ;-)Moja gaduła nawija od rana ,normalnie nawija non stop po swojemu oczywiscie bedzie gaduła po braciszku :cool2:zreszta ona im starsza tym bardziej podobna do niego :-D.U nas bezcgmurne błekitne niebo bedzie upał :-)

Ide kawe robic :-p
 
reklama
witam .
Moja jak zwykle zrobiła mi pobudke prze 6 a ciężki dzień mnie czeka. muszę jechać do innego miasta do tego pociągiem. siostry auto sie sypie. nie ryzykuje.
 
Hallo Kobietki!
Awersja hahaha ja to samo pomyślałam o Fasolce:-) Fasolka przyznaj się co bierzesz na powera :-D
Moje dziecko nie lubi pić! Wcześniej piła mleka więcej, to ok, ale teraz jak wypije na dobę 250 mleka to sukces.
Wszystko, we wszystkim próbowałam, trochę siorpnie i koniec, a tak gorąco jest. Kupki robi normalne. No co za dziwoląg, ja to od flaszki nie mogę się odkleić!
 
reklama
Axa, mój też niepijący się zrobił... mleka pije maxymalnie 120 ml z rana, tyle samo wypija soku w ciągu całego dnia i to muszę mu wciskać, prosić, podmienić smoczka na butelkę w czasie drzemki itd... to bardzo mało płynów jak na takie ciepłe dni.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry