reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Powiedz lepiej, że nie czujesz dziecka ruchów jak zwykle i już.. u mnie bez problemu robią ktg, bez zlecenia po 36 tyg. nawet ak przyjdzie się 2 razy dziennie... ale co szpital, to.... lepiej idź z "historią" wymyśloną.

Ann, lepiej niech kupi te krople, z tego co pamietam jakiś czas temu kosztowały ok. 5 Euro. Na niektóre dzieci działają polskie specyfiki a na niektóre nie... zawsze na próbę można dać mniej niż piszą w ulotce, bo nie każdy potrzebuje większej dawki.

Shiran, a ty będziesz w ogóle miała ciągłość zwolnienia do dnia porodu? bo jak nie, to będxie lipa. Idź lepiej do internisty, jak gin nie chce wystawić.. dziwne to wszystko... współczuję narwów. A po co zusowi takie zaświadczenie jak dla nich ważne są zwolnienia a potem info o narodzinach... chyba nie przekroczyłaś naa zwoln. tych iluś tam dni, na których możesz być ciurkiem.
 
reklama
Joani właśnie mam do dziś ciągłość zwolnienia, z tym że mam dziś termin i nic się nie dzieje. Wczoraj dzwoniłam do zusu i mi mówili że takie zaświadczenie jest potrzebne, a dziś w szpitalu gadali że żaden lekarz mi tego nie wypisze. Dlatego chcę jutro aby mnie przyjęli do szpitala wtedy będę miała zwolnienie szpitalne.
Wkurzające to bo każdy gada co innego i już wariuje z tym wszystkim. A co do internisty to o tej godzinie już się chyba nie zarejestruje..
 
Witam i ja :-)

Dzień jak co dzie, posprzątane, ugotowane. lala spi... mnie nic nie dolega, żadnych bóli itp.

Ale wiecie co dziewczyny? chyba rozkminiłam te nasze maluchy :-D one chcą juz się wagami urodzić i czekaja wszystkie do niedzieli :-D

maltanka nie wychodze przed szereg, ale proszę mi się tu za długo nie obijać , bo ile ja w tej ciąży chodzić będę ? :laugh2:

mnie znowu jakaś pomroczność jasna dopadła i nie pamiętam co komu :confused:

No nic, może mi się przypomni, to skrobnę pozniej.

Wszystkim rozpakowanym mamusiom życzę jak najmniej problemów brzuszkowych i jak najwięcej przespanych ciurkiem godzin, a tym jeszcze kulającym sie w dwupaku, jakiś niespodziewanych zwrotów akcji i szybkich porodów!

ania myslę,że mogłabyś zacząć i przełamać tą ciszę :-)
 
No i u mnie cisza nastala... Tam na tym ktg to na bank nic nie wyjdzie... A jedziwmy gdzies kolo 18 ;)

Na obiad sphagetti smaka mam a mamy przecier domowy wszystkie ziola wiec sos wyjdzie bajka ;)

Bubles a termin na kiedy ??? U nas w terminie bez problemu robia .. A jak przed to zapewne lepiej wymyslec cos ... Ze np rusza sie troszke mniej czy cus... Zeby tez nie przegiac zeby w szpitalu nie zostawili... ;)

Shiran przekichane masz.. Moze lepiej isc do rodzinnego sprobowac ???

Te kropelki niemieckie tez slyszalam ze sa dobre ;)

A mysmy bron boze nie mieszali kropelek.. Probowalisny wszystkich osobno ;)
 
Dziewczyny nie patrzcie na wyniki ktg :p ja miałam w czwartek rano i była cisza a w nocy odeszły mi wody :p i tyle z wyczekiwania skurczów na ktg ;P

A może jak na Was pierogi nie działają to może frytki? Przyszła teściowa się śmiała, że jak zacznę smażyć to nie skończę i prawie miała rację ;P
 
Ania// termin na 25 :) No właśnie nie chcę nawymyślać, żeby mnie nie zostawili:D

Animka ja próbowałam i frytek i pierogów i nic:p Chyba muszę jakiś swój "produkt" znaleźć:-D
 
Witajcie dziewczyny. Pisze z telefonu wiec nie wiem co kpmu odpisac ;)
Kciuii za rodzace. Nierozpakowanym zycze rozpoczecia skcji a rozpakowanym snu i mniej bolactch brzuchow.

Animka z tego co pamietam po miesiacu dziecko wiecej przesypia w nocy.
U nas takie kolki ze nie do wiary. Myślałam ze ola miala duze ale to co jest teraz przechodzi ludzkie pojecie. Polozna doradzila delicol podajemy od wczoraj wiec mam nadzieje ze pomoze. Poki co noc przespala z pobudkami co 3 h i bez placzu. Ale nie wiem czy to krople czy juz byla tak umeczona bo 2 doby placzu spanie pol godziny i 2 h prezejia i placzu.
Tez padam ale licze ze dzis bedzie lepiej.
A co do szczepien ja szczepilam ole na wszystko bo mielismy w krakowie program na bezpłatne pneumo i meningo. Zuzola na pewno 5 w 1 i rota.
 
Na mnie frytki nie dzialaja ;) kopytka tez nie wiec lipa ;)

Bubles no tak moje urodziny ;)

Jutro ma moj brat a ja 25 wlasnie hehe ;)

Najlepiej powiedz ze po prostu to twooje pierwsze dziecko i Ze po prostu chcesz sprawdzic ;)

Wesolutka oj sie mala nameczy.. I was tez kurcze... Oby kropelki pomogly ;*
 
reklama
Ja kopytka i pierogi tez juz jadlam w tym tygodniu...Na frytki jakos nie mam smaka - co innego bylo w polowie ciazy - wtedy moglam jesc codziennie ;-)

Dzis na obiad dla siebie i meza robie rybne curry - na ostro oczywiscie ;-)
Jak ktos ma ochote - polecam ten przepis:
W pewnej kuchni na Wyspach...: Indyjskie impresje. Rybne curry z Goa.

Choc dzis bedzie nieco zmodyfikowane - bo nie mam pasty z tamaryndowca - ale mam paste do zielonego curry - wiec powinno wyjsc ok ;-) Dla dzieci z kolei beda domowe frytki i paluszki rybne (dawno nie mieli, wiec sa chetni) :-)
 
Do góry