reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Joani ja myślę,że u mnie mleka coraz mniej dlatego,ze ja tylko odciągam,Franek w ogóle już nie ciągnie. A wydaje mi się,ze laktator tak nie stymuluje piersi jak dziecko. I to pewnie dlatego.

Maltanka, EM Ka powodzenia i kciuki za pozytywny rozwój sytuacji.
 
reklama
Czesc kochane przepraszam za ciszę
Ale zanim dotarlam do Szpitala ktg badania (wyników ktg nie znam:/, szyjki skrócona Zamknięta ale gdzies z tylu i bardzo bolało pierwszy raz to badanie, lozysko2st, wody ok) to była 23, a do teraz gadalam z kolezanka z lozka obok , dziewczyna tez termin ba 19 i dzis miała oxy ale brak rozwarcia to czego najbardziej ske boje ....

Maltanka strach chyba normalny kochana ;* ale juz jutro bedziesz tulic swojego maluszka oj cudnie !!! ;))))
Trzymamy kciuki za Was ;* niech Ci maz kupi pas aPani Teresy ten zapinamy od razu lEpiej bedzie Ci sie nawet pionizowac .


Shiran bardzo mi przykro z powodu małej , ale chyba wiedza co robią .

Aureolciq lol

Ann dokładnie trochę jak pisałas z tym ze trochę pozmieniało sie jak przy włączaniu pralki dostałam mroczkow w oczach i mały włos nie mdlalam wymiotujac... Wiec mama przysłała ojca do mnie potem sama dojechała zrobiliśmy obiad, wcześniej zakupki małe i potem czekałam na męża juz z prysznicem bo bałam sie autentycznie brać go będąc samej w domu. Na szczescie to tylko godzinka była ale zadzwoniła kolezanka na ten czas ;) wiec orzehadalysmy.

Alicja niestety bez rodzenia a teraz musze sie pILnowac bo kolezanka s lozka obok ma termin jak ja na 19 a tez chce rodzic w wodzie wiec musze poczekać az urodzi ... Bo jedna wanna .

Ania jestes ;-*

Kusiak a jak u Ciebie cisza ? Ja tez sie juz zastanawiam co to bedzie.

Jutro niech urodzi kolezanka w koncu jedt tu dzien dłużej a zaraz potem moge ja ... Oby nie razem bo bedzie lipa... Nio nic dobranoc dam znac dzisiaj w ciagu dnia :)
 
Dzien dobry ;)

Ale tu cisza czyzby rodzimy ???

U nas pierwsza nocka w domku za nami ;) i bylo calkiem dobrze wiec nie narzekamy ;)

Natusia strasznie wyczulona na placz malego jak tylko jeknie Nati przybiega i "mama choc sipko doms pacie " mama chodz szybko Domis placze ;)

M poszedl wlasnie zglosic Dominika do poradni i moze uda mu sie zalatwic opieke na Nati .. Bo mnie nie przysluguje bo lekki porod i zero naciec szycia i wg...
Jak sie nie uda to 2 dni okolicznosciowe i potem tacierzynski ;)

Emka trzymaj sie kolejki jak wanna jedna hehe ;) bedzie dobrze powodzenia ;*

Maltanka tobie rowniez powodzenia ;*

No i wszystkim nie rozpakowanym za szybki rozwoj akcjii i przytulenie malucha ;):*

Milego dnia kochane :D
 
Joani teraz doczytałam, że mi S kupił "Bobotic forte" a może jest też inna wersja i tam jest 8 kropelek hmm? Bo jeżeli tak to lecę kupić tą wersje co Ty masz :p

Em Ka to trzymam &&& żeby wanna była wolna :p


Wszystkie dzisiaj poszły rodzić czy jak :p cisza jak makiem zasiał :)

U nas nocka nawet spokojna, mała się pręży ale na tyle, że jej to nie wybudza ze snu, więc tyle dobrego...

Dzisiaj przychodzi małej prababcia i idziemy na spacer, więc mam nadzieje, że pogoda się nie popsuje bo muszę kilka spraw załatwić :p

Miłego dnia! :)
 
hej,
ja nie rodzę...
smutno już na forum... my nierozpakowane nadal się nudzimy a koleżanki przy maluchach mają sporo roboty i czasu brak na forum...

ania// - masz małą pomocnicę :) przypilnuje żeby mama nie zapomniała o bobasie ;P ciekawe jak moja Maja będzie reagowała...
Emka - kciukasy za wolną wannę :))

u mnie przeziębienie ewoluuje - doszedł kaszel... normalnie cud miód.
ja zamierzam obejrzeć film - Wielki Gatsby, już się od kilku dni przymierzałam.

miłego dnia
 
Witam i ja.
Aniu super, ze pierwsza nocka spokojna. I Nati taka opiekuncza. Takie to słodkie jak taki roczny maluch troszczy się o młodsze rodzeństwo.

EM Ka oby plan porodu w wannie wypalił. Czekaj spokojnie, aż sąsiadka się rozpakuje.

Animka szkoda malutkiej, że ją kolki męczą. Oby kropelki pomogły.

U nas zimno jak cholera. O 8-mej było 2stopnie. Zaraz karmie Frania i musimy iść do mopsu. Nie wiem dlaczego ale kazały mi koniecznie do końca września złożyć wniosek na becikowe i rodzinne na małego. Nie wiem czemu tak pilnie.
U nas noce też super. Franus budzi się ok 1-2, i potem 5-6 rano.
Mam nadzieję, że kolki nas ominą.
Miłego dnia babeczki.
Nierozpakowanym cierpliwości życzę i pojawienia się zwiastunów porodu.
Rozpakowanym fajnego dnia z tymi maleńkimi, cieplutkim maluszkami, które niestety baaardzo szybko nam urosną.
 
Oj no faktycznie malo sie dzieje ;) ale spokojnie jeszcze chwila i znowu bedzie hucznie ;D

Alicja Majeczka twoja juz starsza wiec pomagac bedzie chciala napewno ;)
 
reklama
To i ja dziś dołączam do tych z 4 z przodu. Jak mówi mój suwaczek- dokonałam cudu. Więc wychodź już mój mały cudzie !!!
Choć myślę, że dziś już nie wyjdzie. Mama mnie urodziła 7 dni po terminie, babcia moją mamę 14 dni po terminie poprzez wywołanie, więc dziewczynki u nas się nie spieszą jak widać.

Ann, Bubbles- no te humorki to na pewno już z tego oczekiwania i na pewno już mam jakieś kolosalnie wielkie stężenie hormonów, bo niby jakoś bardzo się nie niecierpliwię bo dopiero dziś jest mój termin, ale mimo to jestem jak tykająca bomba

Shiran- Buziaki dla Wikusi, oby szybko jej przepędzili tę żółtaczkę! Na pewno ciężko jest patrzeć na taką kruszynkę leżącą pod aparaturą :( Trzymaj się kochana i bądź silna dla córeczki. Na pewno wszystko szybko minie i wrócicie już razem do domu :)

Alicja- Oby Agatka się posłuchała i przyszła na świat innego dnia niż 27, ale jak wiadomo, nic te nasze prośby do dzieciątka nie dają :) Maleństwo samo sobie wybiera datę :) A jeżeli urodzi się tego dnia to będziecie mieli powód do radości, a nie do smutku i może tak też będzie dobrze. Wiadomo, że jakaś żałoba zawsze zostaje, ale na pewno żaden zmarły nie chciałby, aby wiecznie być po nim w smutku.

Ania- super, że już w domku. Niestety jeszcze długo nie odpoczniesz, jak każda z nas :) No a mamusie większej ilości dzieci to już w ogóle mają teraz ciężko :) Oby maleństwo należało do tych grzecznych aniołków :) Masz pomocnicę małą, to bardzo dobrze, bardzo mądra z niej dziewczynka, tak się martwi o braciszka i nie daje Ci o nim zapomnieć :)

Maddlena - super, że sobie tak świetnie radzicie :) no i starszy brat zachowuje się wzorowo :) na pewno duma musi Cię rozpierać!

EM Ka- kciuki za Ciebie i Twój poród, oby wanna była wolna, gdy zaczniesz rodzić :)

Dziś na 15 znów mam ktg, czemu aż tak często? Ostatnio miałam w poniedziałek i mnie położna postraszyła "ciekawe, czy doktor nie będzie już chciał pani położyć do szpitala?" No ale chyba nie, bo po co miałby mnie już kłaść skoro wszystko jest okej prawda?
 
Ostatnia edycja:
Do góry