reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
super wiadomości Dziewczyny :D

ja bete robilam w poprzedniej ciazy i teraz tez zamierzam. Zrobilam raz w sylwka i pewnie poczekam az mi uruchomia luxmeda to powtorze.

A w Diagnostyce placilam 29 zl.

Co do watkow innych jestem za, tyle ze proponuje komentarze pisac tu, a tam np. wklejac tylko fotki, czy opisywac relacje z wizyt :p
 
Aaa jeszcze mi sie przypomniało, że przy Oli jak poszłam tak wcześnie do lekarza, to właśnie wysłał mnie na bete, morfologie i mocz ogolnie i zaprosil na wizyte za 2 tygodnie i wtedy ogladalismy Dzidziusia :)
 
kurcze, aż sama zaczęłam się zastanawiać czy u mnie w ogóle będzie cokolwiek widać na usg w następny piątek :confused:Dopiero jak wpisałam w suwaczek terminy i zobaczyłam który to tdz i dzień to widzę, że jakoś wcześnie bardzo będzie, 5 tdz i 6 dz.:confused:

wesolutka85 widzę, że mamy identyczny termin ;)
 
elleni, obstawiam, że Ty urodzisz 5 września, a ja tu będę dalej pisać :p (przy Oli 5 dni po terminie) :p
 
MinieMe- Super:) No to teraz tylko czekać na pierwszą wizytę...:)

Eleni spokojnie, myślę że pęcherzyk może być już widać, ale myślę że na serduszko będzie za wcześnie.


No to jak zakładamy te tematy?

Soniafka... za wcześnie na galerię brzuszkową? mi się wydaję że wcale nie, nie wiem jak inne dziewczyny ale ja bym chciała żebyśmy się chwaliły z jakimi brzuszkami zaczęłyśmy i jakie będą w poszczególnych tygodniach, ale jak uważacie. Mi się wydaje że można założyć... ale wklejać będzie ktoś kto ma ochotę:):)
A pomysł z Listą wrześniówek jak najbardziej popieram, zająć się tym czy jakoś się podzielimy? Mogę zrobić listę wrześniówek. Jeżeli chcecie chyba ze któraś ma na nią pomysł i ma ochotę zrobić niech zrobi:)

Jeden temat można założyć ogólny z wizyt, zaczynając od naszych testów ciążowych, na relacjach z wizyt i zdjęć Usg naszych fasolinek:)
Żeby też niepotrzebnie nie tworzyć za dużo tych tematów,:):)

Małż poszedł pod prysznic, ja już padam, i jak zwykle będzie obrażony że nie mam siły... ehhh gdzie ta dawna Kasia co mogła codziennie?:D
 
Dziewczyny to może napiszmy PW z terminami do jednej osoby i ona zrobi listek, którą będziemy aktualizować?
 
elleni, obstawiam, że Ty urodzisz 5 września, a ja tu będę dalej pisać :p (przy Oli 5 dni po terminie) :p

u mnie będzie planowane CC tak jak za pierwszym razem zapewne więc do terminu nie będą czekać. Ciekawa jestem czy w sierpniu nawet nie rozwiążą ;)
Termin w pierwszej ciąży miałam na 13 kwietnia a CC miałam 4 kwietnia więc jak widać spora różnica
 
reklama
Do góry