reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

choco, ja bede szcepic tak jak Ole czyli 5 w 1 preparat pentaxim :)

na spacer nie poszlam bo zaraz ma byc polozna a o 11 kurier pff :p
 
reklama
choco ja podobnie jak Rita. Chce najpierw z pediatra porozmawiac bo szczerze to nie wiem czy sa 5w1 czy 6w1 czy jakos inaczej ale na pewno chce szczepienia zintegrowane.

wesolutka dostalam wlasnie taka maseczke. mam ja. Pediatra neonatolog swietna kobieta az sie zdziwilam dlugo u mnie byla, duzo rozmawiala na temat tego przeziebienia i piwiedziala ze jakbym kichala to owszem maseczka chroni troche ale ogolnie jest bardziej dla mamy psychiki bo zarazki i tak kraza i sa glownie na dloniach... no pozostaje nadzieja ze mleczko ja ochroni.

Ja dostalam antubiotyk do domu bo nadal jest nie za ciekawie. Natomiast mala wpadla w rytm ssania najadania sie i spania wiec jestem szczesliwa bo nie musze juz butli dawac. Cycki za to jak giganty, chyba namiot zamiast stanika kupie :p:p i zaczyna sie nawal. ale to poczytam sobie na naszym mlecznym watku.

zoltaczka u malej w normie, crp okej, wazy w drugiej dobie 3050, wiec spadla tylko 50g.

czekamy na wypis po 12 i wychodzimy do domku!!! hurrraaa

emka i felicity nie ma co sie przejjmowac wrzesniem, kazda pora jest dobra na powitanie kruszyny.
 
Alicja super ze dzis do domku ;) ty w domku sie kuruj i czesto myj rece albo te zele antybakteryjne stosuj moze to tez troszke uchroni mala ;)

Wesolutka no to mala pokazuje rodzica ze jest ;)
Do nas dzis tez polozna przychodzi ;)

Nasza biedna lala sie posypala... Jakies chorobsko przyszlo dzisiaaj o 17 lekarz... NajgorszE jest to ze ona caly czas chce calowac dominika.. A ja boje sie ze on tez cos zlapie.. A to juz ciekawe nie bedzie... ;(
Jak wytlumaczyc ze nie moze ???

Choco My bedziemy szczepic refundowanymi tak samo jak core ;)

Emka Felicity i pozostale pazdziernik tez fajny na narodziny dzidziusia ;) spokojnie widocznie dzieciaczki potrzebuja wiecej czasu ;) sily dla Was ;*

Nie paamietam co jeszcze ...
buziaki ;* ;*
 
Nam pediatra odradzala te refundowane, mówiła że podkład jest nie za dobry. 5 w 1 i 6 w 1 są ok tylko t teraz jest problem z tą bardziej polecaną firmy jest niedostępna. My chyba się zdecydujemy na 6 w 1.
 
ja tez szczepie tylko refundowanymi i ze tak powiem staram sie troszkę przedłuzac terminy
jestem za szczepieniami ale wolałabym zeby były wykonywane kiedy to juz dziecko ma te 6-8 lat
kiedy to juz ma rozwiniętą mowe,ukł,ruchowy itp...ale az tak nie da rady przedłuzac wiec szczepie wczesniej,ale ile nerw mnie to kosztuje
 
Cześ dziewczyny :D jak Wy dajecie radę pisać na nocnej zmianie ;P ja tylko patrzę kiedy mała skończy, żeby chociaż na 5 min się położyć ;P

U nas dzisiaj też była położna i mówi, że kawał baby z małej - no w końcu wazy już ponad 5 kg :szok:
Katarek mieści się w "katarkowych normach" więc jest dobrze :D byle tylko leki z niemiec pomogły na kolkę i będzie cudnie :p

Aaaa dziewczyny, nigdy w życiu nie kupujcie aspiratora "Sopelek" g***o takie, że szok. :p
 
Ala fajnie ze wychodzicie do domku. Kuruj sie :*

Ania, pokazuje glownie mamie ze jest, bo tata z ola w drugim pokoju :) i spia sobie smacznie ponoc o 6:30 ja uslyszeli ;) wiec pospali :) w ogole to sie zastanawiam czy ona sie juz nie nauczyla noszenia na rekach :/ Bo na raczkach przestaje plakac, fakt ze sie prezy, ale nie wyje :/
zdrowka dla Nati.

animka, oo to faktycznie haha masz slodki ciezar :) to moja wazy 4030g :) i dzis zakonczylysmy wizyty poloznych. wszystko ok nie ma sie do czego doczepic :p
a te leki z niemiec to masz jakie?
Z aspiratorow polecam katarek - koncowka do odkurzacza, wszystko wyciaga :D
 
Choco wyobraź sobie, że u nas w aptece nie mają ;/ kupiłam canpol i też jest spoko :D

Wesolutka a ile razy położna była u Ciebie? Bo u mnie już 2 razy i w przyszłym tygodniu 3 wizyta. To Twoja to kruszynka przy mojej :p Czekam na sab simplex na kolkę bo padnę na twarz ze zmęczenia za nim Nelce te cholerne kolki przejdą...o ile oczywiście będą działać...

Ale jak do odkurzacza :p? Ma jakąś specjalną końcówkę czy jak :p
 
reklama
Ach a ja jutro mam wizyte poloznej niby fajnie sprawdzi dziecko i w ogole moze bedzie pomocna ale ja nie lubie jak ktos mi sie na rece patrzy, i musze gdzie psy ulokowac do kogos bo obcej kobitki nie wpuszcza do domu,, i jeszcze jak mala bedzie dotykac to juz w ogole sajgon heehe Liwia ma takich bodyguardow:)
 
Do góry