reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Witam z rana!

Wczoraj zrobilam pyszna tarte z czekolada...i dopiero wieczorem testowalismy z mezem, bo czekalismy, zeby czekolada zastygla...
2014-09-30 20.23.57.jpg
Dzis jak znalazl z samego rana do kawy na poprawe humoru ;-) Bo u mnie bez zmian...
 

Załączniki

  • 2014-09-30 20.23.57.jpg
    2014-09-30 20.23.57.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 64
Ostatnia edycja:
reklama
o matko!!! chce to ciasto!!!! mniam mniam, na bank jest pyszne! tyle ze teraz to chyba nie wskazane czekolada sie obzerac co?

smoky no ceny masakryczne tych zestawow! ja chrzest planuje raczej w grudniu, moze na swieta. jeszcze nie wiem, gwiazda i tak bedzie w kombinezonie ale w domu czy na przyjeciu juz musialaby sie prezentowac... moze kupie uzywane albo ktos pozyczy;-)
 
Ostatnia edycja:
Hej. My juz po wizycie poloznej. Kobitka sympatyczna troche nam roznych rzeczy podpowiedziala. Specjalnie malej nie ogladala, pepek nam 2 dni temu odpadl ,tylko zostala resztka to kobieta wyczyscila go do konca. Chwile pogadalismy i poszla. Czy wam polozne wypelnialy cos w ksiazeczce ?albo wystawiala jakies punkty. Bo slyszalam ze tak robia a u mnie nic takiego nie bylo.
 
felicity ale ja myslalam o sobie ze nie moge czekolada sie juz obzerac ha ha bo karmienie itd natomiast ty jak najbardziej mozesz sobie jeszcze dogadzac ;-);-);-)
 
hej kochane!

U nas kolejny dzionek, laleczki spią, a ja ładuję bateryjki.. niestety za pomocą czekolady :zawstydzona/y: kurcze, trzebaby nawyki ciążowe odstawić, ale kiedy ona woła do mnie z szafki....

rajo przykro mi z powodu małej, mam nadzieję,że szybciutko sie wykuruje i będziecie razem. U nas też żółtaczka, ale inne zwyczaje panują..

W ogóle dziewczyny, to musze Wam powiedzieć,że tu nie wkładaja dziecka pod żadne lampy. Monitoruja przyrost wagi ( tak , jak u nas dziś) ,jeśli jest ok, to nie robią nic i karzą wystawiać na słońce :-) W Irlandii btw :-D

emka kciuki mocno zaciśnięte! To już dziś :-D

felicity ale smaka robisz.. korzystaj z ostatnich chwil ciążowych przywilejów ;-)
ala super,że już w domku! A jak Majeczka reaguje na siostrzyczkę?

ania, choróbsko zwalczone w zarodku, to jest to! kurujcie sie dalej, a z tym ogarnianiem, to mnie tak zmotywowałaś, że nie było innej opcji, jak do żywych wrócic :tak:

madzia , no ja bym swojego też gnała z sypialni, gdyby musiał dużo autem jezdzić, więc wcale się nie dziwię. Lepiej zostać po bezpiecznej stronie. A jak tam Oleńka?
 
My dziś po ważeniu i mały przybrał 400 h w tydzień! Jestem mega szczęśliwa bi martwiłam się tą wagą.

Dziewczyny zazdroszczę wam tego obrabiania, ja sobie nie wyobrażam jak to będzie jak mąż wróci do pracy.

Rajo trzymam kciuki żeby malutka szybko zwalczyla tą żółtaczkę!

Ala zdrówka dla Ciebie i malutkiej!

EmKa kciuki zaciśnięte!

I nie pamiętam co komu jeszcze...
 
Witam Was,
my po wizycie u pediatry, na szczęście żółtaczka schodzi, więc na kolejnej wizycie szczepienie, my zdecydowaliśmy się na 6w1, w tej kwestii słucham lekarza, bo mu ufam, sama do końca nie byłabym zdecydowana.
Załuję bardzo, że nie zaszczepiłam mojego starszaka, pediatra mówi , że możemy mu podać jedna dawke pneumokoków, na pewno też go to będzie chroniło, on ma 5 lat, czy w tej kwestii możecie mi coś doradzić?

Co do małej to przybrała nam 1 kg w miesiąc, lekarka mówi, że super jak na samej piersi :).My juz jutro obchodzimy swoje pierwsze mini urodzinki, o 9 15 będzie już miesiąc, jak jest po drugiej str brzucha:)

Mamusie nierozpakowane ile Was zostało???


Em eczka co tam u Was, bidulko cały czas myslę o Tobie, może dlatego że tak bliziutko mnie jesteś, trzymam mocno kciuki, żeby SN się udało &&&&
 
Alicja a czemu nie miałabyś Ty skosztować takiego ciacha?
ja jem wszystko i obserwuje
wazne żęby jednego dnia nie zjadać kilku produktów które mogą zaszkodzić a tylko wprowadzić jeden i zobaczyc czy coś będzie się działo jak nie to juz wiemy ze możemy.i za pare dni coś nowego itd...
nie ma co sobie odmawiać takich pychotek
 
reklama
Ale tu się już dzieciaczkowo zrobilo ;) super! I bardzo wszystkim mamom z dzieciaczkami zazdroszcze.

Ale też nie ma co się łamać w końcu kilka weteranek nas brzuchatych zostało na bliżej nieokreślone dni października ;)

Miłego dnia!

U mnie bez zmian - mała wyjsc nie planuje. Ale KTG mowi ze jest ok ;)
 
Do góry