reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Witajcie z rana

U nas nocka w miarę po jedzeniu o 23 następne było o 4 rano i kolejne teraz

Mnie dopadła jeszcze jakaś infekcja i wczoraj podwyższona temp wyskoczyła ale dostałam jakieś globulki i jest lepiej mam nadzieję że przejdzie

Felicity Gratulacje

U nas też skóra się luszczy ale kapiemy w Oilatum
 
reklama
Aaaa dziewczyny Milosz zaczql sam sie budzic na jedzenie, po 3 tyg wybudzania, jestem niewyspana bo czuwal w nocy ale taaaaka szczesliwa ;)
My sie kapiemy w oilatum i smaruje tez kremem oilatum

Pupe smarujemy F18 malo znany tani i nic malemu nie dolega
 
Ostatnia edycja:
Kusiak super, że już w domku :D:D ja tak palnuje spacery, żeby wypadały między posiłkami :p Jeżeli chodzi o baby blusa to mogę powiedzieć tylko tyle, że u mnie przeszło samo...na szczęście.

Joan Nelce też skóra schodziła płatami, położna powiedziała, że to normalne - trzeba natłuszczać oliwką i w żadnym wypadku nie odrywać, musi odpaść sama. ;) My mamy oliwkę z Hippa ze względu na najlepszy skład ;P

Felicity super, że już po wszystkim i tak ładnie bez nacięcia, no no :D:D

U nas noc masakryczna...cały czas mała się prężyła, więc drzemki były nie dłuższe niż 15 min a co najgorsze dzień zapowiada się nie lepszy...niech już te cholerne kolki się skończą...
 
Dzien dobry ;)
Piekny dzien sie zapowiada :) slonecko swieci az milo ;)

Alpine my tez mamy krem f18 w szpitalu jest wymagany a mnie juz bardzo podpasowal przy natusi i urzywamy go praktycznie ciagle ;)

U nas nocka spokojna karmienie co 3 godzinki i spanie ;)

Domis tez wyglada jak waz ;) skora schodzi jeszcze z dloni i ze stupek.. ;) w emolium kapiemy .. A teraz zaczyna nam sie ciemieniucha na brwiach... Nati miala dokladnie tak samo... Zwalczylam to wtedy pamietam kremem z nivei na kazda pogode bo jest mega tlusty ;)

M u mechanika siedzi.. My juz po sniadanku ;)

Kusiak super ze juz w domku ;)

Buziaki
 
animka wspolczuje nie ma nic gorszego niz kolki w nocy... u nas jak co ranek mloda na rekach, ale za to noc przesypia...ola z tata na baenie ale co z tego jak i tak nie moge nic zrobic ;)

dziewczyny uzywa ktoras z was chusty? ja mam, wiazalam ole ale jak byla starsza i trzymala juz glowke, ale powaznie sie zastanawiam czy nie nosic malej.... tylko nie wiem jakie wiazanie... pomoze ktoras?

kiedy wyciagacze lezaczki bujaczki?
 
LeżacZek bujaczek również uzywamy, a zamiast chusty dostaliśmy nosidełko i zamierzamy używać jak już mała będzie trzymała sama główkę :)

A mam takie pytanie odnośnie pasów poporodowych :) czy one działają w ten sposób że naprawdę mniej widoczna jest ta faldka na dole? Bo zastanawiam się czy kupować :) jeśli by to pomagało we wbijaniu się w jeansy to bym się skusiła ;-)
Dziś na styk już się w jedne sprzed ciąży wbiłam ale to jescze nie szczyt moich marzeń =)
Coś czuję że z Waszymi figurami to mi tu akurat nikt nie pomoże w tym temacie faldkowym ;)
 
Ostatnia edycja:
Moi byli na pierwszym dłuższym spacerze dzisiaj. Mały jak usnal tak śpi



Wesolutka z chustą nie pomogę jakoś do mnie nie przemawia a leżaczek z Hubertem z tego co pamiętam używałam od 3 miesiąca bo jakoś tak go dostał ale chyba można wcześniej

Choco ja używałam takiego pasa po 1 porodzie,nie została mi żadna fałdka, ciekawe jak teraz po cc, bo jednak wtedy nie miałam rany na brzuchu
 
Choco, ja generalnie brzuch mam już praktycznie płaski ale jeśli chodzi o wbijanie się w obcisłe spodnie itd to polecam ci takie bezszwowe wysokie majtki ściągające. Ja na samym początku używałam i tuszują fałdki doskonale. Można takie majtasy dostać na ryneczku na stoisku z bielizną. Naprawde super a cena nie wysoka. Ja za swoje płaciłam chyba 15 czy 20 zł. ;-)
Tak wyglądają:
images.jpgfigi-majtki-bezszwowe-modelujaco-wyszczuplajace-3335574148.jpgSuper sexi to one nie są ale efekt dają więcej niż zadowalający :-p

Wesolutka, ja też już używam bujaczka aczkolwiek Alex nie jest jego fanem. Może za jakiś czas najgdzie go większa ochota bo póki co średnio go uspokaja. :sorry2:

Joan, mój Alex też się łuszczył niesamowicie zwłaszcza na buzi, stópkach i rączkach ale położna mnie uspokoiła, że to najzupełniej normalne i tak jak dziewczyny ci już poradziły trzeba natłuszczać oliwką i będzie dobrze,
 

Załączniki

  • images.jpg
    images.jpg
    4,5 KB · Wyświetleń: 50
  • figi-majtki-bezszwowe-modelujaco-wyszczuplajace-3335574148.jpg
    figi-majtki-bezszwowe-modelujaco-wyszczuplajace-3335574148.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 54
Ostatnia edycja:
reklama
Joan ja polecam olej kokosowy. Pieknie pachnie i rewelacyjnie nawilza. Nasz synek rowniez "zrzucal" skore i kapiele w emolientach niewiele pomagaly. Dwa dni masowania olejem zalatwilo sprawe ;)
 
Do góry