reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
A ja mam pytanie, bo jutro muszę iść na badania krwi i bd miała glukozę. W przychodni pisze że pobierają krew od 8-9 to jakim cudem ja mam to zrobić, nawet jak przyjdę przed 8 to Irak pewnie nie bd 1 w kolejce, a potem jak wejdę np.8.30 a to do 9 jest to jak mam te 2 godziny odczekać. Nie rozumiem tego. Miała któraś tak? Jak to wygląda?
Mnie dziś poinformowano ,ze mam bez kolejki na glukoze iść. Wejdź z kimś . Nikim się nie przejmuj.
 
A czemu tak długo czekacie w laboratorium? U mnie w mieście jest tablet wciskasz informacje dla kobiet w ciąży dostaje numerek i wchodzę od razu bez czekania no chyba, że przedemna są kobiety w ciąży ale idzie sprawnie,..... Wróciłam od koleżanki od jutra obiecuję sobie ze się nie wlocze tylko odpoczywam w domu..... Wszystkie macie rację co do wyglądu jestem za....... Co gotujecie?
 
A czemu tak długo czekacie w laboratorium? U mnie w mieście jest tablet wciskasz informacje dla kobiet w ciąży dostaje numerek i wchodzę od razu bez czekania no chyba, że przedemna są kobiety w ciąży ale idzie sprawnie,..... Wróciłam od koleżanki od jutra obiecuję sobie ze się nie wlocze tylko odpoczywam w domu..... Wszystkie macie rację co do wyglądu jestem za....... Co gotujecie?

Nie mam narazie pomysłu co gotować. U nas to trzeba powiedzieć ze się w ciąży i 30 osób nieraz z kolejki komentuje ze „łoni siedzo już od szósty rano” ale wczoraj w wojewódzkim weszłam bez kolejki zaprosiły po nazwisku.
 
A czemu tak długo czekacie w laboratorium? U mnie w mieście jest tablet wciskasz informacje dla kobiet w ciąży dostaje numerek i wchodzę od razu bez czekania no chyba, że przedemna są kobiety w ciąży ale idzie sprawnie,..... Wróciłam od koleżanki od jutra obiecuję sobie ze się nie wlocze tylko odpoczywam w domu..... Wszystkie macie rację co do wyglądu jestem za....... Co gotujecie?
Ja nie czekam nigdy nawet jak staruszki się ciskaja. Nawet kartka na rejestracji jest że mam pierwszeństwo i poza kolejnością.
 
Nie mam narazie pomysłu co gotować. U nas to trzeba powiedzieć ze się w ciąży i 30 osób nieraz z kolejki komentuje ze „łoni siedzo już od szósty rano” ale wczoraj w wojewódzkim weszłam bez kolejki zaprosiły po nazwisku.
Ja wychodze z założenia że jak mają siłę co drugi dzień od 6 pod przychodnią stać to i w kolejce mogą poczekać. A ciężarnych, kombatantów i honorowych dawców krwi nie ma tyle żeby nie można było ich przepuścić.
 
reklama
Gratuluję! :D :D :D Dobrze, że malutka prawidłowo się rozwija :)

Bardzo zależy Ci na porodzie naturalnym, czy na spokojnie pogodzisz się z ewentualnym cesarskim cięciem?
Dziękuję wiesz obojętnie mi to ważne żeby wszystko przebiegało bez komplikacji . Będzie cesarka to też będzie okej może i nawet lepiej bo można zaplanować ale jak będzie wszystko okej to też SN nie będzie problemu .
 
Do góry