reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Juz napisalam opinie w googlu i napisze jeszcze kilka.
Moze bym sie nie osmielila podejsc, ale wlasnie chlopak (mlody student) z Jednorozca ( gdzie lody sa zreszta bardzo dobre, ale studencka obsluga niezbyt szybka) mnie zachecil po moim niesmialym pytaniu czy moge kupic loda bez koleiki "zawsze prosze smialo podchodzic. Prosze sie nie krepowac".
 
reklama
Juz napisalam opinie w googlu i napisze jeszcze kilka.
Moze bym sie nie osmielila podejsc, ale wlasnie chlopak (mlody student) z Jednorozca ( gdzie lody sa zreszta bardzo dobre, ale studencka obsluga niezbyt szybka) mnie zachecil po moim niesmialym pytaniu czy moge kupic loda bez koleiki "zawsze prosze smialo podchodzic. Prosze sie nie krepowac".
I prawidłowo :) może przydałaby się kampania społeczna dotycząca tego jak może się czuć kobieta w ciąży? Nie wiem. Ja tak nie narzekam na to, że mnie nie traktują wyjątkowo, bo jakoś nigdy nie ubiegalam o to. Może trzeba też zacząć, aby te co serio ciężko znoszą ciąże mogły mieć lepiej.
Ładny dzień na zewnątrz, a ja idę się zdrzemnac. Mąż biedny, bo córka nam znów goraczkuje. Mam nadzieję, że to tylko zęby. On to dopiero ma, jak nie urok to sraczka...
 
U mnie ręce i nogi wyglądają tak ( jeśli kogoś obrzydzi to przepraszam ). I to mnie raz swędzi okrutnie a czasem wręcz pali:( wiem, że atopie ma 15% kobiet, ale to jest masakra- dyskomfort okropny i wizualnie też słabo :( a idzie lato i nogi odkryte...
Zobacz załącznik 858670

Ps: teraz niech któraś wyślę co ładnego by się ta łapa nie wyświetlała przy grupie :p

Miałam na rękach tak jak dużo prałam ręcznie , wiem jaki to ból swędzenie i jak ciężko się pozbyć :/
 
Ktoś tutaj ostatnio pytał o ćwiczenia w ciąży :D
 

Załączniki

  • FAB506EF-FBD0-4E62-9D55-DD1A19D25AF3.png
    FAB506EF-FBD0-4E62-9D55-DD1A19D25AF3.png
    310 KB · Wyświetleń: 71
Moge wkoncu wyciagnac nogi, polozyc sie na lozku i lezec :D zaraz se ściagne hybrydzie prysznic pizdzamka i relax :p
Mnie ostatnio wróciły popołudniowe drzemki... Szok.
Dziś śniło mi się że urodziłam i tuliłam małego i chciałam mu cyca dać ale nie chciał. ;) i jeszcze zamrażarka pełna lodów mi się śniła ;)
 
Mnie ostatnio wróciły popołudniowe drzemki... Szok.
Dziś śniło mi się że urodziłam i tuliłam małego i chciałam mu cyca dać ale nie chciał. ;) i jeszcze zamrażarka pełna lodów mi się śniła ;)

Mi się śniło ze karmiłam synka , oj już dawno dawno. I poszłam do lekarza w ten dzień a ona mówi ze syn ;)
 
Mnie ostatnio wróciły popołudniowe drzemki... Szok.
Dziś śniło mi się że urodziłam i tuliłam małego i chciałam mu cyca dać ale nie chciał. ;) i jeszcze zamrażarka pełna lodów mi się śniła ;)

a mnie sie nic nie snilo. W ogole spac nie mogłam bo bylam przekonana ze bedzie zmiekczacz wody tlukl a to dopiero dzisiaj w nocy bedzie mial zmiane cyklu i znowu spac nie bede przez 1.5h jego buczenia -.-
 
a mnie sie nic nie snilo. W ogole spac nie mogłam bo bylam przekonana ze bedzie zmiekczacz wody tlukl a to dopiero dzisiaj w nocy bedzie mial zmiane cyklu i znowu spac nie bede przez 1.5h jego buczenia -.-

Ja mam w ciąży dużo snów bardzo kolorowych realistycznych. Miałam taki tydz jak miałam więcej nerwow Że każda noc z krzykiem się budziłam. Mąż uspokajał. A ostatnio oglądałam z nudów Ojca Mateusza i potem mi się śniło ze byłam podejrzewana o morderstwo [emoji23]wszystko jak w serialu tylko ze w mojej rodzinnej miejscowości
 
reklama
Moj ostatnio przez sen gadal o jakims przejezdzie w jedna strone. Obudzilam sie cos po polnocy i wtf..w pierwszej chwili sadzilam ze któryś z chlopakow przyszedl i cos do nich mowi ale popatrzylam a on gadka ze jego siostra mowila...:D poglaskalam go po głowie powiedziałam spij spij. Cos tam jeszcze mowil ale sie odwróciłam do spania :p ale nastepnym razem pociagne dyskusje i go nagram :D
 
Do góry