reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
A my nadal nie śpimy :( 15 min Max, nawet nie zdążę cokolwiek zrobić i ten już wstaje i marudzi :(
A dziś przyjeżdzają moi rodzice i chce chatę ogarnąć i siebie oczywiście by pokazać ze jestem w formie :)

Kamil poszedł z psem i potem na zakupy, aż czasem mu zazdroszczę tych kilku chwil dla siebie. No ale w sumie ja dużo gadam a jak przychodzi co do czego- to siedzę i patrzę jak Mały śpi zamiast coś robić :)
 
No po ojcu. On tez do zdj robi głupie miny bo nie lubi

Moj pozuje, nawet na spika [emoji1]
BEEF3796-341A-4869-9DB8-F260CDA92889.jpg
 

Załączniki

  • BEEF3796-341A-4869-9DB8-F260CDA92889.jpg
    BEEF3796-341A-4869-9DB8-F260CDA92889.jpg
    565,3 KB · Wyświetleń: 360
Byłam na kontroli, mała waży 4kg A tydzień temu 3730g czyli 270g jej przybyło i ma 52 cm czyli nadal malutka jest ale być może później nadrobić będzie miała okazję . Jeszcze w trakcie badania mamusie opsikala, pępek był nadal mokry w srodku więc nasmarowala go jakims preparatem w środku i kazala nie kąpać się dzisiaj , jeżeli chodzi o jedzenie to 6× po 120ml mogę spokojnie podawać zastanawia mnie dlaczego moja królewna tyle śpi.... i nie zapytałam się jej oczywiście na następny tydzień idę na ważenie więc zapytam czy to normalne .
 
Byłam na kontroli, mała waży 4kg A tydzień temu 3730g czyli 270g jej przybyło i ma 52 cm czyli nadal malutka jest ale być może później nadrobić będzie miała okazję . Jeszcze w trakcie badania mamusie opsikala, pępek był nadal mokry w srodku więc nasmarowala go jakims preparatem w środku i kazala nie kąpać się dzisiaj , jeżeli chodzi o jedzenie to 6× po 120ml mogę spokojnie podawać zastanawia mnie dlaczego moja królewna tyle śpi.... i nie zapytałam się jej oczywiście na następny tydzień idę na ważenie więc zapytam czy to normalne .

A od kiedy podajesz 120ml?
Bo ja się zastanawiam ile podawać dziecku ci ma prawie 3 tyg?
 
reklama
A od kiedy podajesz 120ml?
Bo ja się zastanawiam ile podawać dziecku ci ma prawie 3 tyg?
Jak skończy 3 tygodnie to u mnie mówili że mogę podawać 110ml -120ml więc na początku podawałam 110ml przez 3 dni a później zauważyłam że mała szuka wiece j więc sama zwiększyłam do 120ml
I dzisiaj lekarka mi powiedziała że jak mała się wzbudza co 4.5h do 5h w nocy to mogę jej podać 130ml jeżeli tyle zechce zjeść . Moja skończyła 4tyg wczoraj
 
Do góry