reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Niestety kończymy dziś 2 miesiąc i 0 rytmu dnia czy czegokolwiek regularnego... Bardzo mało snu a wydawałoby się że przy drugim będzie łatwiej coś wypracowac
Daj spokój. Cierpliwosci. To jeszcze mała dzidzia. U nas też ciągłe zmiany. Co kilka dni inaczej. I też śpi mało. Ja mimo tej nieregularnosci i tak się cieszę bo przy pierwszym nawet do toalety iść nie mogłam bo ryczał minutę po odłożeniu gdziekolwiek. A spał tylko i wylacznie na mnie. Dlatego tak długo zwlekałam z drugim.
 
Ratunku !!! Mały się budzi co godzina....
Czesc dziewczyny baaardzo dawbo tu nie pisalam...

Ile ma Twoj maly?? U nas 3 noce temu orzez 3 dni jedna pobudka tylko jedna i piekny sen !

Teraz 3 noc w zasadzie tylko zasypianie na mnie a jak odloze to pol h lub po godzinie pobudka i najlepsze ze prawie w ogole w nocy nie je... a zasypial najlepiej przy cycku....
A my skonczone 11 tyg w sobote
 
Czesc dziewczyny baaardzo dawbo tu nie pisalam...

Ile ma Twoj maly?? U nas 3 noce temu orzez 3 dni jedna pobudka tylko jedna i piekny sen !

Teraz 3 noc w zasadzie tylko zasypianie na mnie a jak odloze to pol h lub po godzinie pobudka i najlepsze ze prawie w ogole w nocy nie je... a zasypial najlepiej przy cycku....
A my skonczone 11 tyg w sobote
To zaczynam sie bac co nas czeka ,my w niedziele skonczylismy 10tyg [emoji6]
 
U mnie tylko 6 lat roznicy a czuje jakby z 20 [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] tyle ze ja mialam 16 jak urodzilam pierwsza corke, zrezygnowalam ze szkoly, pozniej jak mialam 17 to wyjechalismy, zaczelam edukacje na emigracji, 2 lata temu znalazlam prace i pozniej oczekiwanie na stala umowe... starsza byla aniol za to druga nadrabia [emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry