reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Hej panienki :D
@Ewarut odgon te czarne myśli, będzie dobrze!
Ja po pierwszej dawce antybiotyku już czuję się troszkę lepiej, to niesamowite :o
Ja genetyczne mam w klinice w Katowicach, więc tez z dojazdem, ale USG wykonywane przez genetyka i potem interpretacja razem z testem Pappa. Była mowa o zasadności testów i tego co daje wiedza - moim zdaniem dużo daje, szczegolnie, jeśli nie chcemy skorzystać z prawa do usunięcia ciazy. Daje czas na przygotowanie się psychiczne i merytoryczne. Daje czas na znalezienie specjalistów, odpowiednie placówki, na zrobienie odpowiedniej wyprawki, która może się nieco różnić. To ważne.
Mdłości u mnie symboliczne, raczej jak jestem głodna, ale pewnie jak to napisałam to zaraz mnie kibelek na randkę zaprosi :p
Dziś kłuje podbrzusze, takie dosłownie ukłucia. Ciężko na żołądku, krzyż dokucza, pytanie, czy to ciąża, czy starość :p
 
Dziś mam łóżeczko party, rano plamiłam po wielu dniach spokoju....Dzwoniłam do gina jak tylko tyle cierpliwie przeczekać, macica daje o sobie znać...spałaszowałam paczką z różą:) mam nowe wielkie majtki to sobie nie żałuję:)
 
Dziś mam łóżeczko party, rano plamiłam po wielu dniach spokoju....Dzwoniłam do gina jak tylko tyle cierpliwie przeczekać, macica daje o sobie znać...spałaszowałam paczką z różą:) mam nowe wielkie majtki to sobie nie żałuję:)

Ale mi narobilas ochoty na paczka :p


w57vs65geyc8hey0.png
 
@StarAnia- żeby to było takie proste... Jeszcze dwa tygodnie i może będę spokojniejsza.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana wiem o czym mówisz - za mną 2 ciąże biochemiczne i jedno poronienie. Wiem, że ciężko o optymizm, ale trzeba to przezwyciezyc. Nie pomaga Ci ciągle zamartwianie się. Ja rozmawiam z Grochem, to pomaga :) pamietaj, że nic tak cudnie nie wpływa na organizm jak endofrinki, a nic tak bardzo go nie niszczy, jak kortyzol :)
 
Kochana wiem o czym mówisz - za mną 2 ciąże biochemiczne i jedno poronienie. Wiem, że ciężko o optymizm, ale trzeba to przezwyciezyc. Nie pomaga Ci ciągle zamartwianie się. Ja rozmawiam z Grochem, to pomaga :) pamietaj, że nic tak cudnie nie wpływa na organizm jak endofrinki, a nic tak bardzo go nie niszczy, jak kortyzol :)
Dziękuję za wsparcie... Wiem ,że zamartwianie się nic nie da ,ale zawsze ono jest gdzieś obok tego szczęścia.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziś mam łóżeczko party, rano plamiłam po wielu dniach spokoju....Dzwoniłam do gina jak tylko tyle cierpliwie przeczekać, macica daje o sobie znać...spałaszowałam paczką z różą:) mam nowe wielkie majtki to sobie nie żałuję:)
Też zjadłam pączka i szybko pożałowałam hehe to jednak nie to. Teraz zajadam mega kwaśne ogórki [emoji3]

Mam nadzieję, że jutro będzie lepszy dzień bo ledwo funkcjonuję a mąż znowu wyjechał więc wszystko na mojej głowie :(


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
Do góry