reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja już po wizycie...trochę się martwię bo wydaje mi się że jak na ten etap ciąży to dziecko jest małe bo ma tylko 1,8mm. Kończę dzisiaj 7tc. Lekarz powiedział żeby się nie martwić bo ciąża może być młodsza po prostu niż wynika z terminu miesiączki... za 2tyg kolejna wizyta. Serduszko już biło... boję się dziewczyny że coś nie tak że takie małe dzieciątko jest...[emoji54]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie martw się, jak ja byłam w tym samym czasie, to się dzieciak w ogóle nie pokazał, tylko pęcherzyk zoltkowy. A dwa tygodnie później już 1,5 cm ruszającego się malucha z bijącym pięknie serduszkiem :)
 
reklama
Ja już po wizycie...trochę się martwię bo wydaje mi się że jak na ten etap ciąży to dziecko jest małe bo ma tylko 1,8mm. Kończę dzisiaj 7tc. Lekarz powiedział żeby się nie martwić bo ciąża może być młodsza po prostu niż wynika z terminu miesiączki... za 2tyg kolejna wizyta. Serduszko już biło... boję się dziewczyny że coś nie tak że takie małe dzieciątko jest...[emoji54]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Jak pójdziesz za dwa tygodnie to zobaczysz jaki maluszek już będzie duży [emoji4]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakbym nie pilnowała męża to pewnie już bym miała łóżeczko w sypialni i wózek kupiony on nie rozumie tego że nie można tak szybko kupować rzeczy, że różnie bywa do niego to nie dociera

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem już po wizycie. Wiem czemu miałam dziś przyjść do lekarza. Ten młody doktor nie powiedział mi, że są dwa pęcherzyki. W jedny. Maleństwo dobrze się rozwija, ma 21mm a w drugim nie ma tętna. Mam przyjść za tydzień, jak nadal tętna w tym drugim nie będzie to "podejmiemy działania" tak powiedział lekarz. Jestem w szoku bo nawet nie podejrzewałam, że o to chodzi...


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
Jestem już po wizycie. Wiem czemu miałam dziś przyjść do lekarza. Ten młody doktor nie powiedział mi, że są dwa pęcherzyki. W jedny. Maleństwo dobrze się rozwija, ma 21mm a w drugim nie ma tętna. Mam przyjść za tydzień, jak nadal tętna w tym drugim nie będzie to "podejmiemy działania" tak powiedział lekarz. Jestem w szoku bo nawet nie podejrzewałam, że o to chodzi...


w5wqzbmhtbjgomj7.png
O kurcze oby drugi dzieciaczek się pokazał

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem już po wizycie. Wiem czemu miałam dziś przyjść do lekarza. Ten młody doktor nie powiedział mi, że są dwa pęcherzyki. W jedny. Maleństwo dobrze się rozwija, ma 21mm a w drugim nie ma tętna. Mam przyjść za tydzień, jak nadal tętna w tym drugim nie będzie to "podejmiemy działania" tak powiedział lekarz. Jestem w szoku bo nawet nie podejrzewałam, że o to chodzi...


w5wqzbmhtbjgomj7.png
O matulu nie dziwię sie, że jesteś w szoku :p balas się, czy będzie jedno, a tu wizja dwójki :p trzymam kciuki!
 
Jestem już po wizycie. Wiem czemu miałam dziś przyjść do lekarza. Ten młody doktor nie powiedział mi, że są dwa pęcherzyki. W jedny. Maleństwo dobrze się rozwija, ma 21mm a w drugim nie ma tętna. Mam przyjść za tydzień, jak nadal tętna w tym drugim nie będzie to "podejmiemy działania" tak powiedział lekarz. Jestem w szoku bo nawet nie podejrzewałam, że o to chodzi...


w5wqzbmhtbjgomj7.png
Trzymam kciuki żeby drugie dzieciątko rozwinęło się i nadgonilo rodzeństwo.

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jakbym nie pilnowała męża to pewnie już bym miała łóżeczko w sypialni i wózek kupiony on nie rozumie tego że nie można tak szybko kupować rzeczy, że różnie bywa do niego to nie dociera

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Bo młody jest i nie do konca rozumie ze trzeba na zimne dmuchac...

Ja się rozglądam bo po starszych córkach to co mam to jedynie pieluchy tetrowe, które są cudowne jako ścierki do naczyń..... ;);););)
 
Do góry