reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Wiesz co głaskanie brzuszka nie wywoła skurczy a tym bardziej porodu szczególnie przy prawidłowej ciąży. Co innego szarpanie, ugniatanie, kołysanie itp. Opinia o tym dotykaniu ciągnie się lata świetlne i nie wiem czemu jest powtarzana przez lekarzy... Podobnie jak z dietą matki karmiącej.
Ehhh moj lekarz nie traktuje mojej ciazy jak prawidłowa wiec moze dlatego tak na mnie chucha i dmucha...
 
Przepraszam że was nie doczytuje. W nocy nadrobię. Moja Kasieńka za ok 2 godz będzie miała operację ratująca życie. Mamy 60% że przeżyje. Prawdopodobnie w tej przeponie była mała dziureczka i wszystko było ok do porodu a w czasie albo skurczy pękła albo jak sama zaczęła krzyczeć i oddychać . Z serduszkiem na szczęście jest wszystko ok. Dostałam zdjęcie od męża to biedulka jest cała czerwona wokol usteczek
Przesyłam moc modlitwy ...
 
reklama
Mnie się wydaje że na to pytanie najlepiej odpowie immunolog bo to on zapisal heparyne? czy to jakiś inny lekarz?
Nie No właśnie mi przepisał ginekolog profilaktycznie z racji zbyt niskiego poziomu białka S. Jeśli będzie taka potrzeba to przejdę się do immunologa bo serio sama nie wiem co zrobić. Dopytam może tez ginekologa na wizycie. Może coś podpowie ..
 
Do góry