reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Zdaje relacje z wizyty , kropek mierzy prawie 2cm :) Według usg 8t5d... I chyba nadrobil ten tydzień i jest teraz na równo z usg i z OM... albo nie wiem [emoji23]
Według mojej ginekolog termin porodu 08.09 , a według lekarza na NFZ 15.09 [emoji848] KOGO SLUCHAC????[emoji848]Zobacz załącznik 939149
Lovi super wieści duży już ten kropek[emoji7] jak sobie radzić dłużej przypatrzyć to widać już rączki i nóżki [emoji7]

haha miałam tak tydzień temu [emoji23] byłam u innego ginka na USG i tam też już bejbik był większy i termin na 8.09 hehe a u lekarza z NFZ na 15.09 był ostatnio ;) ciekawe jak za dwa tygodnie wyjdzie ;)
 
reklama
Lovi, super wieści :)

ja wreszcie nadrobiłam wszystkie strony, ale teraz mam tyły z bieżącego dnia ;)
zmęczona dzisiaj jestem bardzo, a jutro muszę wstać o 7 , chyba ide lulu

spokojnej nocki
 
@Lovi23 taka kropka to już nie kropka a prawdziwe bobo :)
Jak ja pójde tego 15go to już będzie co oglądać :) ciekawa jestem czy mój termin potwierdzi prywatnie ginekolog, bo na nfz mi własnie powiedział że na 17.09.
Szkoda że aż o tydzień mam te wizyte przesuniętą no ale co zrobić.

Podobno najbardziej optymalnie wchodzi termin porodu na badaniach prenatalnych pierwszych. Tak słyszałam. U mnie w pierwszej ciąży zawsze się pokrywało mniej więcej +- 1 dzień. Młoda zawsze miała nogi dłuższe od reszty i to sporo i zostało jej do dziś, bo wzrostem nie mieści się w siatkach centylowych :D
 
@Lovi23 super wieści! Słodkie maleństwo [emoji173]️ oby więcej takich zdjęć, mam nadzieje ze swojego zobaczę w niedziele :)

Ja chce przepis na rafaellooooo, uwielbiam kokos!
 
@Lovi23 [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

Odnośnie wypływu z pochwy. Ja generalnie mam go zawsze sporo bez względu na fazę cyklu. Teraz mam go ze dwa razy więcej. To podobno normalne bo zwiększa sie ochrona dróg rodnych. Ja sobie nie wyobrażam wyjścia z domu bez wkładki w majtkach z tym że używam organicznych Ginger.
 
Lovi super wieści duży już ten kropek[emoji7] jak sobie radzić dłużej przypatrzyć to widać już rączki i nóżki [emoji7]

haha miałam tak tydzień temu [emoji23] byłam u innego ginka na USG i tam też już bejbik był większy i termin na 8.09 hehe a u lekarza z NFZ na 15.09 był ostatnio ;) ciekawe jak za dwa tygodnie wyjdzie ;)
Mamy chyba na prawdę jakieś bliźniaki forumowe w tych brzuszkach[emoji23]
 
reklama
Co do detektora tętna płodu to uzywalam w poprzedniej ciąży:) Polecam na prawdę. Teraz nie będę używać, bo tamtego sprzedalam i już nie będę kupować [emoji16] przeżyje bez tego [emoji39]
 
Do góry