reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
A ja w czw ide na NFZ i zobaczymy czy dostane skierowanie. Placic 400 zl nie bede.

A ktory to juz raz w tej ciazy robilas?
1 raz zrobiłam chyba koło 6/8 tyg nic nie wyszło , i dziś 2 raz a mam już 29+5 i trochę panikuję ,bo nic o tym że trzeba coś podać nie wiedziałam
 
1 raz zrobiłam chyba koło 6/8 tyg nic nie wyszło , i dziś 2 raz a mam już 29+5 i trochę panikuję ,bo nic o tym że trzeba coś podać nie wiedziałam

A ktora to Twoja ciaza? Jesli 1 to profilaktycznie. Po porodzie podadza. Na szczescie w 1 ciazy przeciwciala nie wytworza sie. Profilaktyka na kolejne ciaze i jesli partner ma plusa.
 
A ktora to Twoja ciaza? Jesli 1 to profilaktycznie. Po porodzie podadza. Na szczescie w 1 ciazy przeciwciala nie wytworza sie. Profilaktyka na kolejne ciaze i jesli partner ma plusa.
Ja 2 razy poroniłam ,za każdym razem miałam podane to anty d czy coś, ale ani razu nie wykryto u mnie przeciwciał , mój mąż ma plus ja minus
 
To musiala byc inna przyczyna poronienia. Nie zbadali? Wydaje mi sie, ze to dobrze, ze nie ma przeciwcial.
Przy 1 razie był to pusty pęcherzyk zdarza się często ,nic nie badałam bo i po co , po 2 zatrzymanie serduszka w 9 tyg , miałam zamiar zrobić badania ,ale nie zdążyłam bo zaszłam w ciąże , i jak na razie jest wszystko dobrze ,na ost wizycie gin sprawdzał dotlenienie w mózgu ,mówi że super , mała rośnie ,szyjka trzyma , łożysko ok
 
Przy 1 razie był to pusty pęcherzyk zdarza się często ,nic nie badałam bo i po co , po 2 zatrzymanie serduszka w 9 tyg , miałam zamiar zrobić badania ,ale nie zdążyłam bo zaszłam w ciąże , i jak na razie jest wszystko dobrze ,na ost wizycie gin sprawdzał dotlenienie w mózgu ,mówi że super , mała rośnie ,szyjka trzyma , łożysko ok

To wszystko jest na dobrej drodze ;)
 
reklama
Tak tak i niech tak pozostanie ;) ale jestem zła na mojego lekarza ,że mi o tym nie powiedział tylko muszę na necie o tym czytać ;) a jak u Ciebie ?

Ja w czw. mam wizyte na NFZ i zapytam czy mi da skierowanie.

Moja ginekolog polecila mi szczepionke przeciwko krztuscowi, zeby chronic dziecko do 8 tygodnia zycia, zanim one bedzie szczepione. Sa przeciwnicy i zwolennicy. Ja sama nie wiem co zrobic, bo jednak chcialabym chronic dziecko. Jestem ciekawa co na to wasi ginekolodzy? A Twoj? Bo jak pytam niektorych to wielkie oczy.....malo kto wie.
 
Do góry