reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Kąpałam malutka, przebieram ubieram obserwuje co robi na każdym kroku i podpytuje. A to jej 3 dziecko to mam zaufanie.

Oj niektórzy to naprawdę dostają bzika, ja póki co podchodzę do tego wszystkiego spokojnie i bez większych cudowań :) tak samo z zakupami i przygotowaniami do narodzin, a co do porodu to wszystko się okaże, chciałbym rodzic naturalnie ale jak nie będzie takiej możliwości to bez mrugnięcia zgodzę się na cesarkę, zreszta lekarz będzie wiedział co będzie najlepsze :) może jeszcze mi się odmieni, ale narazie... :D wokół mnie nie ma niestety żadnych maluszków, ale nastawiam się na to ze wszystko przyjdzie naturalnie :)
 
reklama
Cześć dziewczyny przygarniecie mnie? Termin mam na 15.09.19. Po majówce idę USG połówkowe. Ruchy czuje słabe takie muskanie od środka i obawiam się czy jest wszystko dobrze. To pierwsza ciąża i ma być dziewczynka.
Ja mam termin na 18. 09.2019. Tak samo mam dziewczynkę. A ruchów prawie w ogóle nie czuje. A połówkowe mam 8 maja. Nie ma co panikować i się martwic na zapas w sumkę niczym. Ja tez myślałam ze ki za wolno brzuch rośnie bo znajoma ma większy czy badania mam później trochę jak ona. Ale to jest wszystko indywidualne.
 
Ja mam termin na 18. 09.2019. Tak samo mam dziewczynkę. A ruchów prawie w ogóle nie czuje. A połówkowe mam 8 maja. Nie ma co panikować i się martwic na zapas w sumkę niczym. Ja tez myślałam ze ki za wolno brzuch rośnie bo znajoma ma większy czy badania mam później trochę jak ona. Ale to jest wszystko indywidualne.
Człowiek troszeczkę się uspokoi jak wejdzie i poczyta. Ja idę 7 maja juz się nie mogę doczekać.
 
Hej Dziewczyny
Dopiero przed chwilą znalazłam to forum, więc jeszcze niebardzo mogę się odnaleźć.
U mnie termin na 16.09.2019, a USG połówkowe mam już 29.04, nie mogę się doczekać,ciekawe czy maleństwo się ujawni
 
Odnajdziesz się[emoji3] pomożemy hehe...a napiszesz skąd jesteś itp? 1 dziecko?
Hej Dziewczyny
Dopiero przed chwilą znalazłam to forum, więc jeszcze niebardzo mogę się odnaleźć.
U mnie termin na 16.09.2019, a USG połówkowe mam już 29.04, nie mogę się doczekać,ciekawe czy maleństwo się ujawni
 
reklama
Hej Dziewczyny
Dopiero przed chwilą znalazłam to forum, więc jeszcze niebardzo mogę się odnaleźć.
U mnie termin na 16.09.2019, a USG połówkowe mam już 29.04, nie mogę się doczekać,ciekawe czy maleństwo się ujawni
Hej :) no to czekamy razem z tobą na polowkowe i płeć :D ja mam termin na 5.09 a polowkowe dopiero 15 maja[emoji85] tyyyyle czasu jeszcze.
 
Do góry