reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Oj jak Was czytam to nie mam na co narzekać zupełnie, ani rozstępów nie mam (w zadnej ciazy nie miałam) , nie spuchłam uff ;) czuje się na prawde swietnie. Do terminu 17 dni.. w kazdym razie dziewczyny mamy już wrzesien :) czas leci jak szalony wiec raz dwa wszystkie się rozpakujemy i będziemy mogły cieszyć się dzieciaczkami :) ja już się doczekać nie mogę aż zobaczę małą:) choć strach tez jest wiadomo. No i będzie tęsknota za dziećmi Jak będę w szpitalu.. oby krótko nas trzymali. Dam znać co jutro po wizycie :)
Czekamy na wiadomości ❤
 
Oj jak Was czytam to nie mam na co narzekać zupełnie, ani rozstępów nie mam (w zadnej ciazy nie miałam) , nie spuchłam uff ;) czuje się na prawde swietnie. Do terminu 17 dni.. w kazdym razie dziewczyny mamy już wrzesien :) czas leci jak szalony wiec raz dwa wszystkie się rozpakujemy i będziemy mogły cieszyć się dzieciaczkami :) ja już się doczekać nie mogę aż zobaczę małą:) choć strach tez jest wiadomo. No i będzie tęsknota za dziećmi Jak będę w szpitalu.. oby krótko nas trzymali. Dam znać co jutro po wizycie :)
 
Ja też tyję regularnie, a dziecko niby takie małe... nie wiem o co chodzi... 😂😂😂
A co do rozstępów, to pisałam, że nie mam. A dziś swojej pupie się przyjrzałam i wydaje mi się, że coś na lewym pośladku mi wyłazi. Blado czerwone cieniutkie kreseczki🤢
 
Ja też tyję regularnie, a dziecko niby takie małe... nie wiem o co chodzi... 😂😂😂
A co do rozstępów, to pisałam, że nie mam. A dziś swojej pupie się przyjrzałam i wydaje mi się, że coś na lewym pośladku mi wyłazi. Blado czerwone cieniutkie kreseczki🤢
Myślę że dużo ci nie wyjdzie szczególnie że termin tuż tuż 😉 mi od szóstego miesiąca poszły nagle rozstępy i to z dnia na dzień 😅🙈 jak małe to nic nie będzie widać gorzej jak ma się krwisto fioletowe można się zdołować 🙈🙉
 
Hej Dziewczyny, czy Wy też jesteście takie śpiące ciągle? 🥴
Macie sposoby na ból głowy? Męczy mnie od wczoraj ból skroni, czoła i boki głowy 🤕 W nocy musiałam już wziąc paracetamol, bo się spać nie dało, ale on mi pomaga na 4h i znów boli. Przed ciążą często bolała mnie głowa, ibuprofen400 zawsze mi pomagał.
Buziaki 😚
 
Hej Dziewczyny, czy Wy też jesteście takie śpiące ciągle? 🥴
Macie sposoby na ból głowy? Męczy mnie od wczoraj ból skroni, czoła i boki głowy 🤕 W nocy musiałam już wziąc paracetamol, bo się spać nie dało, ale on mi pomaga na 4h i znów boli. Przed ciążą często bolała mnie głowa, ibuprofen400 zawsze mi pomagał.
Buziaki 😚
Ja jestem śpiącą non stop a nocami spać nie mogę, chyba ze stresu :( wczoraj też za dużo się nie udzielałam tutaj bo głowa mi pękała cały dzień, mąż mnie wyganiał żebym się przespała a ja zasnąć nie mogłam. Dzisiaj o 15:30 wizyta, trzymajcie kciuki za nas ;)
 
reklama
Do góry