reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Tzn? Lekarz powiedział że na dniach powinnam czuć.. kiedy zacząć się martwić brakiem ruchów? Jestem po jednym poronieniu i bardzo panikuje.
A w którym jestes tygodniu ? Mi siesie dopiero ruchy zaczynaja sa dni ze czesto czuje a czasami nic ja jestem w 17 tygodniu i tez sie martwie miejmy nadzieje ze nie ma czym
 
Hahahaha 😂
 

Załączniki

  • IMG_2133.jpg
    IMG_2133.jpg
    88,8 KB · Wyświetleń: 65
Heej ja również się witam, my mamy termin na 23 września 😁
To moja pierwsza ciąża i się zastanawiam kiedy poczuje jakieś ruchy dziecka ❤️
A mam pytanie do Was od razu bo od dwóch dni pojawiła mi się lekko żółta wydzielina z pochwy, wodnista i bezwonna i nie wiem czy to coś niepokojącego, miałyście tak?
 
Cześć! Termin na 21 września 💜
Moja pierwsza ciąża, ruchów jeszcze nie czuję (17 tydzień), też bym już chciała :)
Heej ja również się witam, my mamy termin na 23 września 😁
To moja pierwsza ciąża i się zastanawiam kiedy poczuje jakieś ruchy dziecka ❤️
A mam pytanie do Was od razu bo od dwóch dni pojawiła mi się lekko żółta wydzielina z pochwy, wodnista i bezwonna i nie wiem czy to coś niepokojącego, miałyście tak?
Nie, raczej bez koloru, bezwonnie, może skonsultuj na wszelki z gin?
 
Hej, czy ktoras z Was uzywa kosmetyków dla kobiet w ciązy Momme? Balsam na rozstepy, i do biustu. Mam mustela ale wzielam wersje zapachowa i zapach mi przeszkadza 😑
 
reklama
Miałam dziś wizytę u lekarza. Na usg super było widać jak właśnie ssie kciuka i okazało się, że będzie chłopczyk 😁 Jak wasze bejbik, znacie już płeć?

Hej, czy ktoras z Was uzywa kosmetyków dla kobiet w ciązy Momme? Balsam na rozstepy, i do biustu. Mam mustela ale wzielam wersje zapachowa i zapach mi przeszkadza 😑
Nie używałam, ja kupiłam sobie na początku ciąży w rossmanie krem z lirene, całkiem ładny zapach. Teraz czasami go używam ale więcej brzuch smaruje olejkiem ze słodkich migdałów
 
Do góry