reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja kaszle, mam cały nos zawalony, gardło boli :/ Walczyłam 2 dni w pracy, ale niestety.. Zostaje w domu i pracuje zdalnie, bo nie dość, że ja się wykończę, to jeszcze pozarazam zespół, a to w ogóle byłaby masakra. Zastanawiam się tylko nas pójściem nad wizytę w związku z podejrzeniem tej infekcji. + te przeziębienie, to mam lekkie obawy szczerze mówiąc :(
 
Ja z kolei mam straszną (dla ciąży) pracę, stoję 8godzin, dźwigam ciężkie (tak3-8kg), mam dużo stresów i nie wiem co robić :( nie powiem jeszcze, że jestem w ciąży, bo nie daj Boże coś pójdzie nie tak, a z drugiej strony boje się bardzo o dzieciątko... Lekarz pewnie nie wystawi mi l4 w 6tygodniu.
 
Ja z kolei mam straszną (dla ciąży) pracę, stoję 8godzin, dźwigam ciężkie (tak3-8kg), mam dużo stresów i nie wiem co robić :( nie powiem jeszcze, że jestem w ciąży, bo nie daj Boże coś pójdzie nie tak, a z drugiej strony boje się bardzo o dzieciątko... Lekarz pewnie nie wystawi mi l4 w 6tygodniu.
Powinien wystawić. Ja bym poszła na L4 na twoim miejscu. Lepiej dmuchać na zimne. A kiedy masz wizytę?
 
Ja już nie śpię.... Jakaś katastrofa... Obudziło mnie klucie w dole, ciągle czuje takie jakby rozciąganie w dole i po stronie jajnikow ... 😶 Nigdy do tej pory tak nie miałam. A co dziwne od wczoraj wieczora mam też takie śmieszne bulgotanie... Miała która z was podobnie? 🙂 Ja zaczynam się martwić 😵😵
Ja mam od wczoraj lekkie kłucie jajnika ale jakby od kręgosłupa
 
Ja już nie śpię.... Jakaś katastrofa... Obudziło mnie klucie w dole, ciągle czuje takie jakby rozciąganie w dole i po stronie jajnikow ... 😶 Nigdy do tej pory tak nie miałam. A co dziwne od wczoraj wieczora mam też takie śmieszne bulgotanie... Miała która z was podobnie? 🙂 Ja zaczynam się martwić 😵😵
Ja mam od wczoraj lekkie kłucie jajnika ale jakby od kręgosłupa
 
reklama
Ja z kolei mam straszną (dla ciąży) pracę, stoję 8godzin, dźwigam ciężkie (tak3-8kg), mam dużo stresów i nie wiem co robić :( nie powiem jeszcze, że jestem w ciąży, bo nie daj Boże coś pójdzie nie tak, a z drugiej strony boje się bardzo o dzieciątko... Lekarz pewnie nie wystawi mi l4 w 6tygodniu.
Jeżeli powiesz jaki charakter pracy wykonujesz to powinien ci wystawić. W pierwszej ciąży co prawda z inseminacji e 4tyg mnie wysyłał na zwolnienie, teraz też. Byłam u innego lekarza na potwierdzeniu i 4t5d już chciał mnie na zwolnienie wysłać... Dobrze się czułam więc nie poszłam ale tydzień później już sama poprosiłam o zwolnienie bo plamiłam... Musisz. Porozmawiać z lekarzem 😉
 
Do góry