reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny, 38tc wam też tak często twardnieje brzuszek i do tego macie uderzenia gorąca? Zastanawiam się czy to normalne czy jednak coś się szybciej zapowiada 🙈
 
reklama
Dziewczyny, 38tc wam też tak często twardnieje brzuszek i do tego macie uderzenia gorąca? Zastanawiam się czy to normalne czy jednak coś się szybciej zapowiada 🙈
Ja jutro dokładnie zaczynam 38 tc i brzuch mam prawie cały czas twardy, do tego mam kłucia w kroczu i tez się zastanawiam czy to normalne czy jednak coś się klaruje 🤪
 
Sorki ze teraz dopiero odpisuje ale brak czasu 👣😉 musi byc w każdym szpitalu jest nie bój się zapytać ja miałam akurat tak że jak coś chcialam odnosnie dziecka kazali dzwonić dwa razy dzwonkiem i moment się zjawiali, pytaj mówię Ci
Ehh nie chce nawet, wiem, głupio to brzmi, ale personel jest na prawdę nie miły ( może poza 3 pielegniarkami) ledwo chodzę i wstaje z łóżka, a teraz usłyszałam podając mi synka na piersi bym go nakarmila czy w domu tez będę taka marudna i ciągle ktoś będzie mi podawać syna na ręce...( a jeszcze wczoraj od innej usłyszałam, że mam nie chodzić z młodym na rękach, bo go jeszcze upuszczę, bo jestem po zabiegu ( bądź tu madrym) kolejna mi kładzie synka na brzuchu na samym cięciu, mowie żeby tak nie robila, bo mnie boli, to usłyszałam, że dzidzia najważniejsza, no tak, jest najważniejsza, ale kurde flaki mają mi wyskoczyć?🤔 i inne historie, których była masa.....Porazka jednym słowem .... 🥺
 
Ehh nie chce nawet, wiem, głupio to brzmi, ale personel jest na prawdę nie miły ( może poza 3 pielegniarkami) ledwo chodzę i wstaje z łóżka, a teraz usłyszałam podając mi synka na piersi bym go nakarmila czy w domu tez będę taka marudna i ciągle ktoś będzie mi podawać syna na ręce...( a jeszcze wczoraj od innej usłyszałam, że mam nie chodzić z młodym na rękach, bo go jeszcze upuszczę, bo jestem po zabiegu ( bądź tu madrym) kolejna mi kładzie synka na brzuchu na samym cięciu, mowie żeby tak nie robila, bo mnie boli, to usłyszałam, że dzidzia najważniejsza, no tak, jest najważniejsza, ale kurde flaki mają mi wyskoczyć?🤔 i inne historie, których była masa.....Porazka jednym słowem .... 🥺
Strasznie ci współczuje, nie wiem skąd ta znieczulica u położnych.
 
Ja jutro dokładnie zaczynam 38 tc i brzuch mam prawie cały czas twardy, do tego mam kłucia w kroczu i tez się zastanawiam czy to normalne czy jednak coś się klaruje 🤪
Też potwierdzam ten stan. Ja nie mam kłuć, ale zaczyna mnie jakby ćmić (bo to nie ból jeszcze) jak na okres, więc chyba coś jest na rzeczy 😬😉 U mnie też dziś 38+0
 
Ja jutro dokładnie zaczynam 38 tc i brzuch mam prawie cały czas twardy, do tego mam kłucia w kroczu i tez się zastanawiam czy to normalne czy jednak coś się klaruje 🤪
Też mam napady gorąca. Ogólnie jest mi wiecznie zimno tzn przed ciąża mąż odwrotnie w niedzielę miałam taki napad gorąca że na samym staniku byłam a on w bluzie 😄kłucie w kroczu też mam ale nie że cały czas wczoraj miałam kilka razy w ciągu dnia . Dziś idę do ginekolog może się czegoś dowiem
 
Też mam napady gorąca. Ogólnie jest mi wiecznie zimno tzn przed ciąża mąż odwrotnie w niedzielę miałam taki napad gorąca że na samym staniku byłam a on w bluzie 😄kłucie w kroczu też mam ale nie że cały czas wczoraj miałam kilka razy w ciągu dnia . Dziś idę do ginekolog może się czegoś dowiem
Trzymam kciuki 😀 ja idę w piątek ciekawa jestem czy coś się ruszyło 😀
 
Też mam napady gorąca. Ogólnie jest mi wiecznie zimno tzn przed ciąża mąż odwrotnie w niedzielę miałam taki napad gorąca że na samym staniku byłam a on w bluzie 😄kłucie w kroczu też mam ale nie że cały czas wczoraj miałam kilka razy w ciągu dnia . Dziś idę do ginekolog może się czegoś dowiem
ja jutro mam termin. Rano stawiam się na ktg i USG na izbie przyjęć.... Ciekawe co dalej. Oprócz takiego rozciągania i lekkich bólów nic sie nie dzieje i czuć że dzidzia nie spieszy się jeszcze...
 
reklama
Ja mam nadzieje ze wytrzyma do poniedziałku bo udało sie że mąż będzie miał wolne na czas porodu i kilka dni po nim. Niby nie wskazuje nic na szybsza akcje. Lekko co jakis czas pobolewa jak na okres ale krotko i kilka razy w ciagu dnia. Brzuch tez nie stawia sie często. Za to młoda szaleje ale w swoich porach ;) a najlepiej sie bawi jak jedziemy samochodem 😋 a wiecie jak teraz wyglada możliwość kangurowania przez ojca po cc? Mąż jest zaszczepiony ale nie mamy typowego terminu cc tylko mam zgłosić sie w poniedzialek na izbę.
 
Do góry