reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Podliczyłam teraz koszt tych wszystkich badań zleconych i wyszło mi prawie 600 zł 😱 chyba wybiorę sie do rodzinnego sępic 😋 a ciśnienie miałam 105/75 ( mam takie niskie), leków żadnych nie przepisał . Powiedział że jak coś ma być nie tak to żadne leki nie pomogą 🤷 biorę sobie nadal 1 duphaston i tyle
 
Beta to bym powiedziała "taka o" 😶
 

Załączniki

  • c55b6ebb-6ff7-42a5-af1c-066c02f96032.jpg
    c55b6ebb-6ff7-42a5-af1c-066c02f96032.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 85
Dziewczyny a przy usg prenatalnym to macie też od razu test pappa czy w innym miejscu to robicie? Bo widziałam na stronie, że są takie pakiety test pappa + usg i to kosztuje ok 400-500zl albo samo usg ok. 300zl.
 
Uffff nadrobiłam Was :-)
Cieszę się z Wami z pozytywnych wizyt ☺️ ja zupełnie nic nie czuję ale u mnie dopiero 4+3. Strasznie się niepokoje ale na razie nie mam jak iść chociaż na betę, mam nadzieję że test na covid mi wyjdzie negatywny i w środę będę mogła zrobić betę, może to mnie trochę uspokoi (mam nadzieję).
 
reklama
Do góry