reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Ja nie mam totalnie żadnych dolegliwości. Tylko mam kłucia, ale to normalne.
Co do jedzenia to w Wigilię mnie strasznie odrzuciło od pierogów z kapustą i grzybami, które normalnie uwielbiam. Wtedy jeszcze nie wiedzialam, że to ciąża ;)
Termin z usg mam na 12.09, ciąża młodsza o 5 dni niż by to wynikało z OM.
 
Ja dziś kupiłam duże pudełko lodów i chipsy jak byłam w sklepie 🙈😂 tak mi się jakoś zachciało 😉 w ogóle zaczęłam jeść słodkie, tak jak w poprzedniej ciąży , a na co dzień nie mam zupełnie na nie ochoty i jadam od wielkiego święta.
No i zauważyłam że kawa mi zaczęła nie smakować, wczoraj i dziś to tak trochę na przymus piłam, jutro już chyba sobie nie zrobię😜
Ps. Ale mi zrobiłyście smaka na frytki 😋
 
@Evela.6 to my podobnie, ja dziś 5+5 i na razie tylko wrażliwe piersi ☺️ No i jak łapie mnie głód to strasznie mnie ssie i jak nie zjem szybko to boli mnie głowa 😅 ale to może nie być związane z ciążą 😬
Ja dziś tez 5+5 piersi bolą raczej tylko przy dotyku , ale od paru dni zrobiłam się strasznie senna w dzień , zaczynaja mi przeszkadzać zapachy , jak otworze lodówkę to jakaś masakra.. a przed chwila wlasnie przytuliłam pierwszy raz kibelek 😭🙈 na obiad miałam ochotę na słodkie a teraz na ogórki kiszone 🙈
 
  • Test sody oczyszczonej. Do niewielkiej ilości porannego moczu wsypujemy ok. łyżeczkę sody oczyszczonej. Jeśli mieszanka zacznie się obficie pienić albo przypominać napój gazowany – oznacza to chłopca. Z kolei jeśli pojawi się niewielka ilość bąbelków – oznacza to dziewczynkę.
  • Obrączka. Zawieś ją na sznureczku i trzymaj nad brzuchem. Jeśli zacznie kreślić kółka, oznacza to dziewczynkę. A jeśli będzie się poruszać po linii prostej – urodzisz chłopca.
Ale to tak z przymrozeniem oka ;)
Muszę to sprawdzić! Wcześniej nie słyszałam o tym :) razem z mężem czujemy, ze to dziewczynka, większość znajomych mówi to samo. Dla zabawy sprawdzę dzisiaj test z obrączka, a po powrocie z urlopu też ten z sodą.
Dziewczyny jak w ogole u Was z libidem? Ja mam wrazenie, ze rozniesie mnie od srodka, ale gdzies tam strach z tylu glowy jest, do tego doszly od dwoch dni bole podbrzusza i staram sie na maksa chamowac... :(
U mnie niestety spadło.. :(
Widzę,że zdecydowana większość dziewczyn mecza
emoji1785.png
emoji2961.png
. Czy ja jedyna,której prawie nic nie dolega?
emoji848.png
Ja się czuje bardzo dobrze :) żadnych mdłości, zgagi itp. Jedynie piersi bardziej obolale, ale nie zawsze. Moja mama miała tak samo, dlatego mnie to nie martwi.
Jestem wrazliwsza na zapachy, ale bardziej przeszkadzają mi takie szkodliwe np benzyna, smog. Nie mogę wtedy oddychać ;)
 
reklama
Ja dziś tez 5+5 piersi bolą raczej tylko przy dotyku , ale od paru dni zrobiłam się strasznie senna w dzień , zaczynaja mi przeszkadzać zapachy , jak otworze lodówkę to jakaś masakra.. a przed chwila wlasnie przytuliłam pierwszy raz kibelek 😭🙈 na obiad miałam ochotę na słodkie a teraz na ogórki kiszone 🙈

Współczuję kibelka! Ja dzisiaj jak zdjęłam stanik po pracy to myślałam ze się rozpłaczę 😂
 
Do góry