reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Nie wiem na ile skuteczniejsza w tym przypadku jest amniopunkcja, ale być może w tym przypadku rozwiązaniem były by badania typu Nifty itp.? Są nieinwazyjne, ot zwykłe pobieranie krwi, z tym, że badanie jest kosztowne.
Myślę nad Nifty, ale mi się wydaje, że u mnie problemem nie jest wada tylko coś innego (problemy z łożyskiem np. i przepływami, które mogą się pojawić) chociaż mam nadzieję, że to tylko ta cukrzyca wyszła w pappie.
 
reklama
Ja już po prenatalnych. Miałam 1.03 z usg wszystko w porządku. Na wyniki z krwi muszę czekać około 2 tygodni. Kiedy dowiedziałyście się o płci? Ja dwie córki rodziłam za granicą i tam dowiedziałam się dopiero po 20 tygodniu. Nie wiem jak to w Pl wygląda.
A jakie testy z krwi robiłaś?
 
Dziękuję, że pytasz. Wszystko dobrze na ten moment, a już różne scenariusze sobie w głowie wymyślałam. Za dwa tygodnie mam w końcu prenatalne
Masz termin pod koniec września? Chyba mało z nas miało już prenatalne. Super, że dobrze, wizyta uspokaja na pewien czas.
 
Dziękuję, że pytasz. Wszystko dobrze na ten moment, a już różne scenariusze sobie w głowie wymyślałam. Za dwa tygodnie mam w końcu prenatalne.
A jak @kokaloka Ty po wizycie?
U nas też dobrze, wszystko w porządku. Zapytałam o płeć i pani doktor mówi że za wcześnie ale jakby miała obstawiać (właśnie na podstawie tego wyrostka płciowego) to będzie dziewczyna 👧 21 mamy prenatalne więc wtedy pewnie dowiemy się tak na 80%. Starszy brat (zaraz kończy roczek) czeka w domu byłaby więc parka 🥰
Jeśli chodzi o urządzanie pokoju to była ostatnia rzecz którą zrobiłam (gdzieś chyba z 1.5 miesiąca przed porodem) - pokój się nie bardzo przydaje do tej pory, ale cieszy oko… ;)
 
Masz termin pod koniec września? Chyba mało z nas miało już prenatalne. Super, że dobrze, wizyta uspokaja na pewien czas.
Na 29 mam termin. Na prywatnym wątku już sporo dziewczyn jest po prenatalnych.

U nas też dobrze, wszystko w porządku. Zapytałam o płeć i pani doktor mówi że za wcześnie ale jakby miała obstawiać (właśnie na podstawie tego wyrostka płciowego) to będzie dziewczyna 👧 21 mamy prenatalne więc wtedy pewnie dowiemy się tak na 80%. Starszy brat (zaraz kończy roczek) czeka w domu byłaby więc parka 🥰
Jeśli chodzi o urządzanie pokoju to była ostatnia rzecz którą zrobiłam (gdzieś chyba z 1.5 miesiąca przed porodem) - pokój się nie bardzo przydaje do tej pory, ale cieszy oko… ;)
Cieszę się, że u Ciebie też dobrze po wizycie. A który masz dzisiaj tc? U mnie 10+2.

A pokój tak z grubsza zrobiliśmy na roczek, żeby część zabawek z salonu tam przenieść 😅 Uznaliśmy, że nie potrzebujemy pokoju wcześniej. Życie toczyło w ciągu dnia w salonie, tam był kącik niemowlęcy. Noce z nami w sypialni, więc tam stanowisko dla bobasa nr 2 😁
 
U mnie mąż nalega na zrobienie od razu pokoju (czasem mam wrażenie, że cieszy się bardziej niż ja, albo po prostu za bardzo się boje zapeszyć..😐), ale zgodził się poczekać przynajmniej do tego 7 miesiąca. Do tej pory trzymamy w pokoju rowery i wszystkie rzeczy które na ogół się gdzie indziej nie mieszczą, mamy mieszkanie na parterze bez piwnicy i komórki, za to mały garaż na ogródku, więc rzeczy maleństwa będę musiała zmieścić tylko w jego pokoiku, także coś w nim będę musiała zrobić. Ja prenatalne 13.03.. i się cieszę i boję jednocześnie 😞❤️ Czasem myślę, że nie pomaga mi śledzenie wyników i niepokojów innych przyszłych mam ❤️ ale jakoś z Wami mi raźniej i nie umiem tu nie zaglądać, trzymam kciuki za każdą z Was i Wasze bąbelki 🥰
 
Na 29 mam termin. Na prywatnym wątku już sporo dziewczyn jest po prenatalnych.


Cieszę się, że u Ciebie też dobrze po wizycie. A który masz dzisiaj tc? U mnie 10+2.

A pokój tak z grubsza zrobiliśmy na roczek, żeby część zabawek z salonu tam przenieść 😅 Uznaliśmy, że nie potrzebujemy pokoju wcześniej. Życie toczyło w ciągu dnia w salonie, tam był kącik niemowlęcy. Noce z nami w sypialni, więc tam stanowisko dla bobasa nr 2 😁
U nas dziś 10+5
 
reklama
Do góry