reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki Na Wspomagaczach (Acard,Clexan,Duphaston,Luteina itp)

0202oliwcia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2016
Postów
2 298
Miasto
Centrum Polski nad Wisłą
Witajcie kochane
Postanowiłam założyć ten wątek głównie z ciekawości czy którąś z was musi prowadzić swoja ciążę na wspomagaczach ??
Ja przyjmuje 1 dziennie Acard, 3 razy dziennie Duphaston , Clexan 0.6 niestety nie każda ciąża jest lekka i kolorowa możemy się nawzajem wspierać zapraszam :)
 
reklama
No rozumie a w którym jesteś tygodniu ciąży ?? Lekarz określał ci mniej więcej do kiedy bedziesz musiała brać duphaston
Ja jestem dopiero przed pierwszym USG w sobotę wiec będę wiedziała cos więcej na temat swojego groszka
 
No rozumie a w którym jesteś tygodniu ciąży ?? Lekarz określał ci mniej więcej do kiedy bedziesz musiała brać duphaston
Ja jestem dopiero przed pierwszym USG w sobotę wiec będę wiedziała cos więcej na temat swojego groszka
10+3dni
Dupka biorę od 5 tc.pewnie do końca 14 tc
 
Ja bire luteine 2xdziennie i fraksyparyne 0,3 i 0,4 na zmiane raz dziennie.. Trzeba przetrwac..
 
reklama
Do góry