reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki Na Wspomagaczach (Acard,Clexan,Duphaston,Luteina itp)

Nie zagladalam tu dawno a tyle nas dołączyło makabra czemu nasze ciąże nie mogą być bezproblemowe .... Jak się czujecie kochane ???
Ja juz bez fraksyparyny.. 28 lutego dostalam krwotoku i wyladowalam w szpitalu. Wszystko wskazuje na to ze po fraksyparynie. Przynajmniej tak lekarze uznali ze to moglo byc przyczyna bo okazalo sie ze nie poronilam a dzidzius sobie spokojnie spal. Ale nabawilam sie stracha:( potrzymali mnie 3 dni, wszystko się uspokoilo, dzidzius rosnie i jest ok ale zmieniliam lekarza i juz heparyny nie biore.
 
reklama
Ja juz bez fraksyparyny.. 28 lutego dostalam krwotoku i wyladowalam w szpitalu. Wszystko wskazuje na to ze po fraksyparynie. Przynajmniej tak lekarze uznali ze to moglo byc przyczyna bo okazalo sie ze nie poronilam a dzidzius sobie spokojnie spal. Ale nabawilam sie stracha:( potrzymali mnie 3 dni, wszystko się uspokoilo, dzidzius rosnie i jest ok ale zmieniliam lekarza i juz heparyny nie biore.
Widocznie w twoim wypadku heparyna nie byla potrzebna ja sobie nie wyobrazam te ciąży bez clexane
 
Ja ze względu na żylaki pod kolanem biorę acard... jak do tej pory wszystko ok... nie powiększyła się..

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry