reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Hejka :biggrin2:


Dzisiaj nie siorka wyciągnęła na zakupy i szczerze powiem że z trudem się opanowałam żeby nie kupić jakiś śpioszków czy chociaż bodziaka...nawet siostra mnie upominała że jeszcze przyjdzie czas na takie zakupowe szaleństwo :zawstydzona/y: więc na pocieszenie kupiłam sobie biustonosz i dla swoich dziewczynek getry bo to akurat ma u nas popyt :wink:

Sprawdziłam sobie płeć na tych kalendarzach chińskich i na jednym wychodzi mi chłopiec a na drugim dziewczynka :eek: więc jakby nie patrzeć któryś na pewno się sprawdzi ;-) ;):laugh2:
 
O zakupy☺ tez musze się wybrać bo moja Gwiazda powyrastala z wszystkiego. A i dla siebie coś bym kupiła.
 
U mnie w tych kalendarzach wychodzi chłopak i dziewczynka ;D
CzekamNaMojCud gratuluję ;)
Kurde coś bym zjadła ale nie wiem co chodzę co pięć minut do lodówki i biorę różne rzeczy i ciągle to nie to ;<
 
CzekamNaMojCud gratulacje☺
Marzen.08 ja też mam smaki. Zjadłam jajka z majonezem i ogórkiem kiszonym. Z jadłabym coś takiego ostrego i bardzo niezdrowego.
Nawet dziś nie posprzatalam tak mi się nie chciało.
 
CzekamNaCud gratulacje, na kiedy termin?

Mi z kalendarza chińskiego wychodzi DzIewczynka. Fajnie jakby się sprawdziło :)

Całe szczęście dziś czuję się już lepiej. Przynajmniej nie wymiotuje. Będę żyła :)
 
reklama
KasiaMarysia23 z obliczeń wynika, że 27 września, ale czekam na potwierdzenia info przez lekarza :)

Dzięki dziewczyny za gratulację :)

Ja od kilku dni kubusia pije namiętnie :)
 
Do góry