reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Molly, spróbuj się dogadać. Może uda się wytłumaczyć, bo naprawdę w Polsce takie imię wydaje się dziwne. A poza tym z chińskiego kalendarza też wychodzi u mnie chłopak. Może i tak będzie, bo co do moich córek sprawdziło się.
 
reklama
nazwisko greckie, ja mam dwuczłonowe

Malusiolka a że tak zapytam, o ten kalendarz chiński...ja wiem, ze nie ma co w to wierzyć ale tak hipotetycznie: jak liczyłaś miesiące? bo niby chiński miesiąc ma 28 dni...na nasz kalendarz wychodzi zapłodnienie na grudzień, ale na chiński to styczeń. Jak Ty to liczysz?
 
No to greckie imię do greckiego nazwiska jeszcze nie będzie tak źle wyglądało :)

edit: u mnie z chińskiego kalendarza wychodzi dziewczynka :)
 
Molly, liczę zapłodnienie z naszego kalendarza i swoją datę urodzenia i wychodzi płeć.

Z tego liczysz? http://babyonline.pl/kalendarz-chinski.html ja z tego.

z Twojego mi wychodzi dziewczynka jak byk :) a nawet trochę w tył i w przód, a na moim chłopiec, ale Twój jest bardziej szczegółowy :) Wiadomo, że to i tak niekoniecznie zależne, ale pobawić się można :) Ja patrzyłam na ten:

http://dzidziusiowo.pl/planujemy-ci...ki-kalendarz-plci-jak-zaplanowac-plec-dziecka
 
Malusiolka jestem za :-)
Takie wątki jak kulinarne czy zakupowe i brzuszkowe sa fajne i przydatne. A 11 jest w czwartek, bo też mam wizytę :-D

Anik po tej Ci się uda :-)chyba że planujecie jeszcze jednego bobasa.

Molly ciężka sytuacja, ale trzymam kciuki żeby udało Ci się go przekonać. Może Twoi rodzice też powinni mu wytłumaczyć.

U mnie też dziewczynka wychodzi.
 
reklama
Do góry