reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

sreberko ja miałam osypka z żurawinką, ale smażonego kilka dni temu bo brat przyjechał, a był wcześniej w Zakopcu :D Ja mam jakoś ochotę na lasagne, spaghetti bolognese, gołąbki Poli :p coś takiego z sosem pomidorkowym i mięskiem mielonym, o dziwo z mięskiem :D
 
reklama
sreberko ja miałam osypka z żurawinką, ale smażonego kilka dni temu bo brat przyjechał, a był wcześniej w Zakopcu :D Ja mam jakoś ochotę na lasagne, spaghetti bolognese, gołąbki Poli :p coś takiego z sosem pomidorkowym i mięskiem mielonym, o dziwo z mięskiem :D
Ojej ,naprawde bym Ci je chetnie w Pw wyslala :)) a u mnie tak nimi pachnie
 
Nie rob smaka :p
Ja bardzo nerwowo przechodze ta Ciaze ,wszystko mnie irytuje ,wkurza ,doprowadza mnie do szalu nawet pierdoła ,zly dzień kasjerki w sklepie ,kolejki ,chaos ,wszystko wręcz ! Od kilku tyg. Nie nadaje się do życia w społeczeństwie :)
Nie zazdroszczę Ci. Ja u siebie nie zauważyłam u siebie większych zmian odkąd jestem w ciąży. Ominęły mnie też mdłości i wymioty tylko zgaga i wzdęcia mi dokuczają ale wzdęcia to mam chyba też dlatego że dużo jem bo mam wilczy apetyt-wszystko mi bardzo smakuje i obawiam się że jak tak dalej pójdzie to dużo przytyję chociaż jeszcze kilka miesięcy temu byłam chuda:)
 
Ja mieszkam 56km od Warszawy. Miałam do wyboru szpital lub prywatną klinikę ginekologiczną z umową z NFZ i zdecydowanie wybrałam klinikę. Lepsze warunki, miły personel, nowy sprzęt. Co do znieczulenia ja poproszę o nie jak mój poród będzie długo trwał i nie będę dawała już rady. Siostra mojego męża urodziła niedawno i powiedziała, że wszystko działo się tak szybko, że nawet nie miała czasu pomyśleć o znieczuleniu. Ale wiadomo nie zawsze jest tak fajnie
 
Molly dzięki za dobrą radę:tak: od razu po przeczytaniu sprawdziłam i na szczęście nie zabolał ją brzuch mocniej:confused: dostała kolejną dawkę nurofenu i poszła spać...do naszego łóżka :eek:no ale że tak kiepsko się czuje to nie będę jej wyganiać z pokoju:confused:
kaaasia2 opieka że ręce opadają :confused:
Co to się dzieje w tych szkołach to szok, w ogóle nie przejmują się dziećmi. Ostatnio głośno było o 6-latku który odgryzł palec 6-latce a nauczyciele wysłali dziecko do pielęgniarki, ta opatrzyła palec i trzymali tą biedną małą na lekcjach. Ile to biedne dziecko musiało wycierpieć :(
masakra :no2::no:
pola06 dobrze że synek wykichal ten patyczek i lekarz nie musiał interweniować :confused:
CzekamNaMojCud trzymam mocno kciuki żeby się maleństwo dobrze rozwijało:tak::tak:

Co do opieki na tej świetlicy to jest tam taka nawiedzona baba która już drugi raz jak ją widzę przy odbieraniu Amandy to się mnie pyta kim ja dla niej jestem..jak mówię że mamą to robi wielkie oczy...juz mogła by za tym pierwszym razem zapamiętać :oo2:
 
CzekamNaMojCud to nie wiem jak to jest liczone, zupełnie się już gubię.. Ja miałam pierwszy dzień ostatniej miesiączki 20 grudnia, byłam u ginekologa 1 lutego i powiedział mi, że to 7 tydzień. Maleństwo miało 5,7mm i słyszałam już bicie serduszka. Teraz w asystencie ciąży pokazuje mi 7t6d, czyli tak jakby 8 tydzień. Hmm...
 
kaaasia2 ja też nie mam w ogóle mdłości, jesteśmy szczęściary ;) ale wzdęcia dokuczają :( i jestem ciągle głodna a na nic nie mam ochoty
 
AnusiaP ja też nie ogarniam dokładnie jak oni to liczą :p lekarz mi powiedział który to tydzień i na tym bazuje.
 
AnusiaP wydaje mi się ze doszło później do zaplodnienia u mnie, zdarzalo mi się mieć nieregularne cykle, takze wszystko się mogło przestawić
 
reklama
Do góry