reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Osoby pracujące na etacie, tak jak do tej pory po urodzeniu dziecka otrzymają jednorazową pomoc w postaci 1000 zł. Becikowe w tym przypadku przysługuje osobom, których dochód w rodzinie na osobę nie przekracza 1922 zł.
 
reklama
Gabeee, tu raczej powiedziano Tobie o becikowym 1000zł przez 12 msc dla kobiet nie pracujących, pracującycch na zlecenie lub dzieło. A ja pisałam o jednorazowym :)
 
Ostatnia edycja:
wydaje mi się że jest z tym becikowym tak jak Malusiolka pisze.

kornela my mamy pokój ale będziemy wymieniać łóżeczko na większe a małe zostanie u nas w sypialni
 
Osoby pracujące na etacie, tak jak do tej pory po urodzeniu dziecka otrzymają jednorazową pomoc w postaci 1000 zł. Becikowe w tym przypadku przysługuje osobom, których dochód w rodzinie na osobę nie przekracza 1922 zł.
Czyli de facto się nie dostanie :-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
Macie juz pokoje dla maluchow? Mnie czeka remont jak przyjdzie wiosna.
Zazdroszczę Wam ustabilizowanych sytuacji mieszkaniowych. My szukamy nowego mieszkania do wynajęcia od lipca... Nie mozemy wczesniej zrezygnowac tutaj, a nasza wspollokatorska para nie chce jednak mieszkac z maluszkiem. Gdyby teściowa nie miała za dużo kotów, to pewnie rozwazalibysmy wspolne mieszkanie. Kilka miesiecy juz mieszkalismy razem i to bylo calkiem spoko. Ale boje sie z dzieckiem tylu zwierzat, zwlaszcza ze niektore sa dzikawe.
 
Zazdroszczę Wam ustabilizowanych sytuacji mieszkaniowych. My szukamy nowego mieszkania do wynajęcia od lipca... Nie mozemy wczesniej zrezygnowac tutaj, a nasza wspollokatorska para nie chce jednak mieszkac z maluszkiem. Gdyby teściowa nie miała za dużo kotów, to pewnie rozwazalibysmy wspolne mieszkanie. Kilka miesiecy juz mieszkalismy razem i to bylo calkiem spoko. Ale boje sie z dzieckiem tylu zwierzat, zwlaszcza ze niektore sa dzikawe.

Też jestem na etapie szukania ale chcemy już mieć coś na własność, także spokojnie będę mogła się urządzać jak będę chciała. Ciężko jednak znaleźć coś idealnego co spełnia nasze oczekiwania i już z dobre 2 miesiące się rozglądamy, jeździmy oglądać mieszkania ale jeszcze nie dokonaliśmy ostatecznego wyboru.
 
reklama
Ja mam wolny pokoj, ktory jednak trzeba bedzie odnowic i cos zrobic z rzeczami ktore tam sa. Glownie suszarka i deska do prasowania;) biblioteczka do przeniesienia gdzies i biurko do sprzedania. Odnowic planuje cale mieszkanie, bo chcialam to zrobic jeszcze nie wiedzac, ze jestem w ciazy.

Czyli podsumowujac, czy sa jakies pieniadze na dziecko, ktore dostaje kazdy niezaleznie od zatrudnienia i dochodu? Bo sie pogubilam.


ckai3e3kikq3p3qp.png
 
Do góry