reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Rowniez wszystkim wrzesnioweczkom zycze zdrowych spokojnych swiat.

Ktoras pisala o wysokim pulsie. Ja dzis rano lezac w lozku mialam 100 uderzen na minute. Czulam jak mi serce wali w klatce.
Musze pozyczyc od kogos ciśnieniomierz

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dzien dobry,

Molly, mi gin kazala zrobic polowkowe w 20 lub 21 tyg. Ide w 20.

Usg polowkowe od 35 roku zycia (rocznikowo, bo ja jeszcze nie mam skonczone) jest refundowane przez nfz, tak samo jak genetyczne+pappa. Tylko musi byc na skierowaniu napisane, ze to ze wzgledu na wiek (lub inne powody oczywiscie).

Acgug, ciesze sie ze wszystko dobrze u Ciebie! Mnie dzis z rana tez podbrzusze pobolewalo, takie uczucie jakby mni ktos skore od srodka naciagal... Ale juz chyba przeszlo.

Sreberko, wow! 3 tyg to mega roznica! Na kiedy teraz masz termin?

Ja tez u siebie w sumie zauwazylam teraz podwyzszony puls... Z tym ze u mnie ppdwyzszony (spoczynkowy) to 70...

Wesolych Swiat dziewczynki:)


ckai3e3knlg02eze.png
 
witam my od wczoraj u teściowej
Ola od rana szaleje wczoraj spać nie chciała iść tyle atrakcji miała

ja robię cytologie co roku i nawet jak ktoś zaleca co 3 to mam to gdzieś....w Polsce codziennie umiera na raka szyjki macicy 3 kobiety wiec ja wolę robić częściej.

Wszystkiego Najlepszego okazji Wielkiejnocy
 
Dzien dobry,

Molly, mi gin kazala zrobic polowkowe w 20 lub 21 tyg. Ide w 20.

Usg polowkowe od 35 roku zycia (rocznikowo, bo ja jeszcze nie mam skonczone) jest refundowane przez nfz, tak samo jak genetyczne+pappa. Tylko musi byc na skierowaniu napisane, ze to ze wzgledu na wiek (lub inne powody oczywiscie).

Acgug, ciesze sie ze wszystko dobrze u Ciebie! Mnie dzis z rana tez podbrzusze pobolewalo, takie uczucie jakby mni ktos skore od srodka naciagal... Ale juz chyba przeszlo.

Sreberko, wow! 3 tyg to mega roznica! Na kiedy teraz masz termin?

Ja tez u siebie w sumie zauwazylam teraz podwyzszony puls... Z tym ze u mnie ppdwyzszony (spoczynkowy) to 70...

Wesolych Swiat dziewczynki:)


ckai3e3knlg02eze.png
Ja wczoraj straszne klucie od południa miałam po lewej stronie na dole brzucha nawet jak leżałam dopiero dziś przeszło..Mam nadzieję że to normalne i nie ma powodu do niepokoju.. Wesołych Świąt dziewczyny :-D
 
Ja wczoraj straszne klucie od południa miałam po lewej stronie na dole brzucha nawet jak leżałam dopiero dziś przeszło..Mam nadzieję że to normalne i nie ma powodu do niepokoju.. Wesołych Świąt dziewczyny :-D
Ja wlasnie mam dzisiaj i staram sie odpoczywac. Wezme nospe na wszelki wypadek. Moze wczoraj przesadzilam z porzadkami.

Mamuski duzo usmiechu pogodnych dni dobrego samopoczucia i spokojnej ciazy.
 
Młoda żona jak też mam takie kłucia po lewej stronie.

Co do pulsu, ja rzadko sobie mierze ciśnienie. W domu nie mam aparatu, ale czuje jak się położę bicie serca. Nawet zauważyłam że u mnie aż brzuch "chodzi ". Podobno niskie ciśnienie jest normalne w ciąży. W szpitalu nic mi nie mówili a miałam 105/70.

Wczoraj wieczorem późnym jak się położyłam to włączyłam rodzinkę pl i jadłam herbatniki to minęło parę chwil i czułam laskotanie w brzuchu, niestety niedługo :-/
 
Rowniez wszystkim wrzesnioweczkom zycze zdrowych spokojnych swiat.

Ktoras pisala o wysokim pulsie. Ja dzis rano lezac w lozku mialam 100 uderzen na minute. Czulam jak mi serce wali w klatce.
Musze pozyczyc od kogos ciśnieniomierz

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Ja miałam tak samo, puls ponad 100 czy leżałam czy siedziałam. A jak wstałam i przeszłam kawałek to nie mogłam złapać tchu.
 
Rowniez wszystkim wrzesnioweczkom zycze zdrowych spokojnych swiat.

Ktoras pisala o wysokim pulsie. Ja dzis rano lezac w lozku mialam 100 uderzen na minute. Czulam jak mi serce wali w klatce.
Musze pozyczyc od kogos ciśnieniomierz

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
Dziewczyny mam puls 94 ciśnienie 100/58 serce wali mi strasznie i mam uderzenia gorąca.. Aż mi w głowie pulsuje..
 
reklama
Dziewczyny mam puls 94 ciśnienie 100/58 serce wali mi strasznie i mam uderzenia gorąca.. Aż mi w głowie pulsuje..

Masz tak jak ja wczoraj, połóż się i odpocznij. W ciąży podwyższony puls jest normalny ponieważ spowodowany jest zwiekszoną objętością krwi. Ja wczoraj trochę się zaniepokoiłam bo ponad 100 uderzeń wydało mi się ciut za dużo.
 
Do góry