reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Dzien dobry!
Oczywiscie nie moge spac, ale dzieki zmianie czasu obudzilam sie o 6 a nie o 5;)
Sniadanie u rodzicow o 10:30.
Annam, dostaniemy jakas wiadomosc mailem z linkiem czy cos? Gdzie bedzie widac ten nasz tajny watek?
Gabee, nie daj sie tesciowej!
Hess witaj z powrotem:)

Milego swiatecznego dnia:)


ckai3e3knlg02eze.png
 
Dzień dobry mamusie :)
Przepraszam że się nie melduję ale mamy w domu trochę problemów :/
Jeszcze wczoraj telefon ze teściu zmarł i we wtorek musimy do Polski jechać i pomoc w przygotowaniu do pogrzebu :/
Nie dość że ja samopoczucie takie a nie inne to na dodatek jeszcze mąż ma teraz nie najlepsze :(

U mnie widać brzuszek coraz bardziej :) i kurcze, nie wiem czy to mój wymysł, czy tak jest
U mnie 14 tydz (druga ciąża) i normalnie wczoraj jak leżałam to widziałam jak dzidzia się "przemieszcza" raz zgrubienie z lewej, raz z prawej ... Hmmm... Nie wiem :)

Buziaki dziewczyny i postaram się odzywać częściej ;)
 
reklama
Do góry