• Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Wrześnióweczki

reklama
Ja też urodziłam już :) wszystko ok super i w ogóle tylko w badaniu przesiewowym na słuch wyszło mi ze na jedno uszko mój maluch nie słyszy. Cały tydzień przeryczalam :(
 
Powtarzalismy i dalej wynik nieprawidłowy :/ umowilam się już do audiologa prywatnie na grudzień bo nie ma szybciej terminu nawet. Panie mi tam tlumaczyly że wcześniej i tak nie ma sensu bo wynik będzie taki sam ze ucho się przeczyszcza i wykształca dalej ale ja jestem przerażona :(( Pielęgniarka która mi to badanie robiła w szpitalu to mi powiedziała ze nie słyszy ze 1 na 500 dzieci się rodzą z wada słuchu. Takie słowa usłyszeć to jest koszmar :(
 
Jabłuszkowa gratulacje i trzymam kciuki żeby wszystko się dobrze skończyło i na pewno tak będzie
Reille u nas też kolki mam odstawić nabiał i kupiłam delicol i mamy problem z ropiejacym oczkiem i wysypka na twarzy
Pozdrawiam wszystkie laseczki
 
reklama
Jabluszkowa trzymam kciuki żeby wszystko u was dobrze się skończyło.
Majorcia my też miałyśmy problem z oczkiem. Skonczylo sie na kroplach i maści z antybiotykiem. Oczko po pierwszym dniu czysciutenkie.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry