reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Amcia u nas było to samo aż dostałam biodacyne i Narazie trochę lepiej
Ponoć można przemywać tylko solą fizjologiczna i naparem z czarnej herbaty tak mi kazała lekarka
My mamy teraz gorszy problem kolki normalnie tragedia
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej
Jabłuszkowa gratulacje będzie dobrze nie martw sie
dziewczny trzymam kciuki aby te kolki szybko przeszły bo też wiem co to jest
my będziemy szczepić 5 w 1 co do rota to moi znajomi szczepili a dziecko i tak wylądowało w szpitalu no i ponoć jak rodzeństwo nie chodzi do przedszkola czy szkoły to jest duża szansa że nie będzie mieć...
my już po chrzcinach mała była aniołkiem a tak sie martwiłam że będzie płakać

miłego i spokojnego dnia
 
Witam mamusie :)
Bardzo proszę o poradę. Synek mój jutro skończy 4 tygodnie. Od początku mamy problemy ze wzdęciami.... Karmiony był mlekiem Nan Pro 1 później za naradą położnej spróbowaliśmy mleko Nan Expert bezlaktazowe wydaje mi się że mały sie nie najadał tymi mlekami ponieważ średnio co 2,5h potrafi wypić ok 90ml....Ogólnie w nocy się pręży i wygina przez co nie może spać... i taki rozbudzony męczy się do ok 12 w południe śpiąc po 30 minut max a takie maleństwo powinno więcej spać :(:(:( od 2 dni podajemy mu mleko Bebiko 1 lecz problemy nie ustępują i wydaje mi się że to mleko mu nie smakuje ponieważ zjada ok 60ml zastanawiam się czy potrzeba więcej czasu na przyswojenie :( dodam że od początku stosujemy krople esputicon za naradą pediatry... Jak był karmiony zwykłym Nanem robił kupki bezproblemowo ale przelewało mu się w brzuszku i zaczęliśmy szukać innego odpowiedniego mleczka... jak go karmie często słyszę burczenie w brzuszku i zastanawiam się czy to z głodu czy również nietolerancja kolejnego mleka :( dziś rano męczył się ponad 2h aby zrobić kupkę.Robi ładne żółte kupki... Nie wiem już jak mam mu pomóc...może któraś z Was ma podobny problem i jakoś sobie z nim poradziła.... Będę wdzięczna za porady. Pozdrawiam Serdecznie
 
Karmie piersią więc kompletnie nie wiem co ci poradzić . Skontaktuj się może z położna albo z lekarzem. Niech zerkną czy dziecko przybiera na wadze i może coś ci podpowiedza .
Ja dzisiaj po wizycie u lekarza. Pytałam o to oczko. Powiedziala mi lekarka ze dalej przemywac oczko sola i robić masaż kącika oka. Ze to częste u noworodkow i ustanie samo. Chyba że wydzielina zacznie mieć dziwny kolor to może świadczyć o jakieś bakterii wtedy udać się na kontrolę.
 
reklama
Do góry