reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Położna mówiła kiedyś na zajeciach które prowadziła że często się tak zdarza że już jest lekkie plamienie i myślimy że to koniec a potem następuje nawrót krwawienia.Nie denerwuj się na zapas,ale wiadomo dla świętego spokoju sprawdzić nie zaszkodzi
 
reklama
Cześć wszystkim dziewczyny to krwawienie to różnie trwa nie ma co się martwić na zapas a gdyby coś zostało w macicy to mialybyscie infekcje murowaną do tej pory
 
uff.. po wizycie u gina jestem troche spokojniejsza. On obstawia miesiaczke. Zbadal mnie, zrobil usg przez brzuch i twierdzi, ze wszystko w porządku, nic tam nie zalega.
 
ja też jeszcze krwawie i niestety już 2 usg wykazały że mam coś w macicy nadal. Dostałam skierowanie do szpitala na łyżeczkowanie ale nie przyjeli mnie na oddział i mam czekać w domu albo na to ze samo to wyleci i kolejne usg już nic nie wykaze albo na krwotok i dopiero wtedy wezmą mnie na oddział ;/
 
reklama
Do góry