reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Czesc dziewczyny. Co tam u Was.
U mojej Lenusi skaza białkowa. Karmię piersią ale ostatnio zjadłam placek na bazie bitej śmietasny i małą tak wysypało na polikach że do dzisiaj ma suche szorstkie plamy
 
reklama
Hej,u nas ogólnie nie najgorzej.Mamy problem z gazami,po jedzeniu lub w trakcie mała zaczyna zanosić się płaczem i wtedy musze nosic ja pionowo,klepac po pleckach az odbije lub purknie bo to różnie bywa.Nie pomaga odbijanie po ani w trakcie jedzenia :/ Daje jej Bobotic z symeticonem i to przynosi ulge,choć bywa że mimo tego wyrywa się z płaczem ze snu i placze póki nie odbije po czym zasypia znowu.Najgorszy ten płacz,niekiedy to aż taki szloch że serce boli :( Ale przynajmniej wiem z jakiego powodu...
A tak z ciekawości,czy byłyście już na szczepieniach,bo nie wiem czy nie wypada juz nam czas szczepien a nikt nie dawał znać z przychodni i nie wiem czy nie zapomnieli :p Bedziecie szczepic dodatkowymi?
 
maruda pierwsze szczepienie po ukonczeniu 6 tyg czyli u was to chyba juz? My wzielismy szczepionke 5w1 plus rotawirusy.

Mamy sie dobrze. Filip rosnie jak na drozdzach. Ubieram go w 68 i jest na styk. Pije moje mleczko. Noce przesypia więc nie narzekam
Ja juz pochlaniam wszystko nawet pikantne, wzdymajace czy slodkosci wszelkie. Tylko ostatnio wodnistą kupe robi...
 
Ostatnia edycja:
hej u nas tez dobrze!! w czwartek mamy szczepienie 5w1
moja mała tez jest wrażliwa na nabiał jak zjem więcej to buźka wysypana
noce też fajne 1 lub 2 karmienia mamy rośnie jak na drożdżach ciuszki 62/68 i pampersy 3 w tamtym tyg 5,5kg ważyła ... dziś zawiesiłam jej karuzele mała szczęśliwa 30 min patrzyła podziwiała
no i o do tyg mam koniec z krwawieniem . .... a Ty Pilaga i Jabłuszkowa???
 
Hej dziewczyny [emoji4]jeśli mowa o szczepieniach to my mamy z Lena jutro na 16 [emoji4] z lena wszystko dobrze jutro ostatnia wizyta poloznej i z głowy będziemy ja mieli [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
My też po szczepieniu 6w1 plus pneumokoki. U nas mała rośnie powoli wchodzi w 62 ;) brak kolek i ogółem zdrowe ;) ja właśnie po pierwszym okresie. A mała dopiero 7 tyg a ja już wróciłam do siebie ;) jak u was samopoczucie? ;)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
i ja tydzien temu przestalam krwawic a od 3 dni znowu ze mnie kapie.. troche brzuch pobolewal do tego i mialam grype, wiec moze to ma wplyw tez.. poza tym mam chyba problem z wypadaniem narzadu rodnego, bo widze normalnie tkanki takie kulki jak popatrze w lusterku...
 
My też po szczepieniu 6w1 plus pneumokoki. U nas mała rośnie powoli wchodzi w 62 ;) brak kolek i ogółem zdrowe ;) ja właśnie po pierwszym okresie. A mała dopiero 7 tyg a ja już wróciłam do siebie ;) jak u was samopoczucie? ;)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Jestem dokładnie na tym samym etapie :) jedyne co, to my nie szczepiłyśmy się na pneumokoki, ale szczepionka 6w1 była :) co do samego szczepienia to mam do Ciebie pytanie - jak Twój maluch zniósł szczepienie? Była później niespokojna? Miała temperaturę? Bo moja narzekała cały wieczór i musiałam ją tulić aż całkiem mocno zasnęła, jak tylko chciałam ją odłożyć, to zaczynała płakać i to bardzo mocno, a ona naprawdę rzadko mi płacze, więc trochę się denerwowałyśmy :(
 
reklama
Do góry