reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Dalej walczę z kolka i zaparciami u małego :( nic nie pomaga aż serducho boli jak widzę jak mały się męczy :/
Jabłuszkowa mamy to samo,wieczorami jest pogrom...Daje Bobotic-ale nie zawsze pomaga,do tego ratuje sie koperkiem,chusiam,bujam,ruszam nóżkami...Grzeje tez pieluche i wkładam międzi nas jak ją nosze i to ostatnio daje najlepsze rezultaty...A ty jak sobie radzisz?
 
Dziewczynki my też walczymy z kolkami ale najważniejsze że w nocy śpimy
Maruda202 a jesz duzo nabiału bo mój pediatra twierdzi że to główna przyczyną kolek i zaleca odstawić nabiał na 8 tygodni
 
Majorcia no właśnie praktycznie wogóle,ot zupe jarzynową zabieloną czy kawe z mlekiem jak mam mega kryzys...Prawde mówiąc mnie się zdaje że to nie dieta jest powodem (choć czasem wolałabym żeby tak było bo może właśnie eliminujac niektóre produkty pozbyłabym się tej paskudnej kolki),najgorsze że nie ma na to złotego środka.Wczoraj kupiłam termoforek z pestek wiśni,podobno długo oddaje ciepło i pomaga więc będziemy testować.
 
Ja mojej Małej daję po 10 kropelek espumisanu dla dzieci do każdej butli i u niej to działa. Poleciłam ten sposób koleżance, która borykała się z ogromnymi kolkami u swojej Małej i jej również objawy się bardzo znacznie złagodziły.
 
Czesc dziewczyny,mała była wczoraj szczepiona-przez sekundke tylko zapłakała,jestem z niej bardzo dumna :):):) tylko pielegniarki mi jej nie zmierzyly a ja bylam tak zaaferowana ze zapomnialam o tym.A waży prawie 6 kilo wiec mam co nosic hehe.
Uzywałyście może pieluszek Huggies?Będziemy niebawem przechodzic na rozmiar 3 i wypatrzylam ta marke w dobrej cenie i zastanawiam sie czy probowac czy zostac przy Pampersach jak do tej pory bo w sumie jestem zadowolona.
 
Ja Huggies nie używałam, ale używam pieluszek z Dady i jestem bardzo zadowolona, cena jest świetna, a sama pieluszka jest bardzo chłonna i delikatna. Mała nie ma ani odparzeń, ani wysypki. Pampers mimo, że jest czasami naprawdę ciężki, to jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby przemoknął. Parę razy poszło bokiem, ale chyba nie ma pampersa, który by temu zapobiegł ;)
 
reklama
Do góry