reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Pozdrawiam wszystkie wrzesniowki oraz wrześniowe maleństwa. My walczymy z pierwszym katarkiem ,koleczki powoli przechodzą ale odstawiłam częściowo nabiał i myślę że u nas to pomogło 21 idziemy na kolejne szczepienie a co do wagi to Majka nieźle przybiera już ma z 5 i pół kilo jak nic *Piszecie dziewczyny w wolnych chwilach co tam u was i waszych pociech
 
Hej dziewczyny ;) Słuchajcie czy możecie mi doradzić a propo wprowadzania nowych pokarmów? Nie chodzi o to że chce dziecku kotleta dać czy coś . Tylko chcę dowiedzieć się więcej na ten temat. Wy macie więcej doświadczenia bo niektóre z was już mają drugie dziecko ;) W jednych forach piszę że po 7 cokolwiek się wprowadza niektóre że w 4 . Jak to z tym jest ?
 
Kiedyś było tak, że dzieciom karmionym mm rozszerzało się dietę po 4 msc, a kp po 6 msc. najnowsze wytyczne WHO mówią że rozszerzamy dietę po skończonym 6 msc bez znaczenia jak dziecko jest karmione. specjalistą noe jestem. przekazuję tyko to co wyczytałam na jednej z grup. wiem że mamusie rozszerzają po 4 msc i jest to indywidualna decyzja kazdej mamy. my karmimy się piersią i poczekamy aż mala skończy 6 msc :)
 
Hej dziewczyny. Wiem,że jesteście zajęte maluszkami ale w w olnej chwili opowiadajcie co u Was? :-) :)
Moja Julka dzień 23.12 skonczyla 3 miesiące. Z podnoszeniem główki idzie jej różnie. Raz ją trzyma długo a raz wclae. Dziś szczepienie więc dowiem sie ile waży moja kluska.A wasze jaka waga w 3 miesiącu?
Pozdrawiam wszystkie mamusiei maleństwa :)
 
Cześć moja Majka skończyła 3 miesiące 20 grudnia i dzień po byliśmy na szczepieniu to ważyła 5 i pół kilogramów a urodziła się 3090 Główkę trzyma chwilkę bo zaraz obraca się z powrotem na plecki nigdy nie chciała leżeć na brzuszku zaraz był krzyk. Potrafi się już głośno śmiać Nie lubi się grubo ubierać jak zakładam czapkę i kombinezon to dostaje histerii Pozdrawiam wszystkie maluszki i ich mamy
 
reklama
hej :) moja to klocek na 3msc ważyła 7kg główkę ładnie już trzyma, śmieje sie w głos, też nie lubi się grubo ubierać ale żeby tak pięknie nie było budzi mi się w nocy co 2 godz na cycka smoczka i butelki nie uznaje i od wczoraj znów mamy katar..
 
Do góry