reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Aneta - trzymam kciuki za podwyżkę! :-)

CZeść laski! ZAglądam... Nie wiem co u Was i źle mi - może na zamkniętym doczytam?
Uściski!
 
Witam się o poranku już po drugiej kawie:baffled: a jakoś nie mogę się dobudzić:baffled: za oknem szaro buro i najchętniej bym zaszyła się pod kołderką i udawała, że mnie tu nie ma;-) ale trzeba wziąć się za jakąś robote:tak: no i chyba podjade do mojej Gochy bo bidule powaliła rwa kulszowa:-(
Asia miło Cię widzieć:-) a o podwyżce to mogę tylko pomarzyć;-) może jednak jakaś premia wpadnie;-)
Donuś ciągle zapominam się zapytać jak sprawdza się dla Julitki to łóżko na antresoli? Nie bała się? Bo rozważam zakup dla Tuśki, ale mój M uważa że ona jest jeszcze za mała na takie łóżeczko:baffled:
 
Ostatnia edycja:
hejka !

wpadlam na chwileczke, bo zagoniona jestem

Asia, jak samopoczucie? chyab Cie sciagnelam myslami, bo wczoraj myslalam co u Ciebie.
jak zyjecie? torba do szpitala naszykowana?

Anetka, Julitka spi na tym lozku juz kilka m-cy i nie bylo (odpukac) zadnego niebezpiecznego zdarzenia. ona ma wysokie to lozko, bo spanie sie zaczyna dopieor na ok.1,70m. swietnie sobie radzi z wchodzeniem, schodzeniem. zaluje jesnak tylko, ze nie zrobilismy drzwiczek, bo czasem jak sie zerwie w nocy z krzykiem ze snu, to sie boje, zeby nie spadla. jak sie ma mala przestrzen, to jest to super sprawa. Julitka jest dumna, ze ma takie lozko;-)

jak uszka Natalki? niunce sie juz ladie zagolily, lae nie mam jeszcze kupionych kolczykow na zmiane:zawstydzona/y:
ja sie skusilam i wczoraj probowlaam zalozyc sobie inne, ale jdnak przez paparanie sie tyhc uszu, to jeszcze nie mam zagojonych. musze czekac:-(


Majandra, zyjesz? dziciaczki Cie nie wyknaczjaa?

Monia, zdrowka dla maluchow. lepiej im?

a reszta milych pan co porabia?
 
Witam.
Bo rozważam zakup dla Tuśki, ale mój M uważa że ona jest jeszcze za mała na takie łóżeczko:baffled:
Kolega Maciusia rok starszy ma już takie łóżko ponad rok i nigdy nie spadł i nie nie bał się.

AsiaKC, gotowa do porodu? Jak się czujesz? Jak chłopaki? Zdrowi?
Majandra, zyjesz? dziciaczki Cie nie wyknaczjaa?
Nie, nie jest tak źle. Dzieci mam już wyszkolone :-D:-D:-D
 
Hej :)
Witam bez kawki, której nie pijam nigdy ;-)

Aneta - my chłopcom kupiliśmy pietrowe łózko jak PAweł miał niecałe 4 lata i nie było nigdy problemu - sama frajda :tak: a górnw łózko zaczynało sie wysoko - jak u Donkat - na wys ok 170cm.

Ja spakowana, gotowa, ciąża donoszona ale młoda ani myśli wyłazić.... :sorry2: jestem zła bo zal mi czasu kiedy rodzina w komplecie. Zostały nam jeszcze tylko trzy tygodnie a ta siedzi i zupelnie nic sie nie dzieje...

Poza tym mamy mase rzeczy do zrobienia, i robilmy powolutku - i przed domem i w domu. Chłopcy zdrowi szkolą sie i przedszkolą. Dominika urwisuje i tak jakoś czas nam płynie.
 
reklama
witam z kawka:-)


alez mi wczoraj znow Julitka nerwow naszarpala!!!

Asia, faktycznie szkoda czasu, bo poki maz w domu, zawsze Ci bedzie latwiej. nie boisz sie jak sobie dasz rade z 4 sama?

juz sama nie wiem, jak sie u nas placi za przedszkole. zaplacilam mniej, niz obliczylam...

pozdrowionka!!!
 
Do góry