reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Jeżeli chodzi o spotkanie klasowe to ja zaliczałm już kilka i z podstawówki i ze szkoły średniej:tak: Tuśka pół dnia już mnie katuje literkami, ma normalnie jakąś jazde na tym punkcie:szok::-D objadłam sie i mi cięzko:confused: właśnie zaraz Wam wrzuce na odpowiedni wątek przepis na pyszną polędwiczke wieprzową;-) robiłam dziś drugi raz i wszystkim smakuje:tak:
Donus ja bez kawy:szok: nie dałabym rady funkcjonować:no::-D
Monia czyli w końcu oboje jesteście chrzesnymi?
Aga super, ze udało się szybciej z narożnikiem;-)

Co do butów Tuśka już ma:tak: ale i tak będę chciała jej kupić jeszcze typowe śniegowce:tak: a ja dla siebie mam upatrzone, ale cena narazie mnie blokuje:sorry2: moze po wypłacie jeśli bedzie jakaś premia:sorry:
 
reklama

Iza,
a Ty czemu milczysz?

Jestem, melduje się ale zaraz znikam. Cały dzien poza domem, noc miałam nieprzespana więc ledwo siedzę. Cały weekend będę taki miała (mam nadzieję że w nocy uda mi się pospać). Na dłużej odezwe sie pewnie po weekendzie albo w środku nocy :dry:
Miłego, słonecznego weekendu życzę!!!!!!!


PS Omar obudził nas dzisiaj krzycząc że śnieg spadł. Nie uwierzyliśmy ale tatuś poszedł sprawdzić i faktycznie leżał śnieg!
 
Dzień dobry:)

Dziewczyny jak pozbyć się kataru? W sobotę idę na wesele i mam paskudny katar:-:)crazy: i w dodatku jestem świadkiem:happy:

ja polecam psikanie woda morską (tylko z apteki, nie prosto z morza, bo u was jest taka mozliwosc;-))

:-D:-D

Co do kawy ja po postu uwielbiam i od dwóch to ja zaczynam :zawstydzona/y: no ale jakieś nałogi trzeba mieć ;-);-)

Anecia żeby tak mój młody chciał pisać literki on i owszem ma zapał i mówi będę z mamą teraz pisał do pierwszej która wyjdzie krzywo i wtedy to już ......." głupi długopis, głupie ślaczki , głupie ......itd cały świat jest głupi:sorry2::sorry:

Aga macie lekcje karate takie wspólne? Fajnie:-) mój młody był dzisiaj w przedszkolu pierwszy raz na zajęciach z karate tak na próbe i jest zachwycony o niczym innym całe popołudnie nie mówił. Ma teraz dwie miłości pływanie i karate ciekawe jak długo.

Zmykam jutro mam zajęcia a po południu wesele pa pa
 
Aneta śnieg macie:szok:
Nuska,Majandra bawcie się dobrze;-)
Iza spokojnego weekendu życzę i obys się wyspala
którąś pytała chyba Aneta ? Czy wkońcu oboje będziemy chrzestn:tak:ymi u Szymonka odpowiedź brzmi TAK:tak:
 
Miłego weekendu na początek życze
Nadal sypie i aż sie boje co to będzie do wieczora:dry: auto moje już jak bałwanek wygląda:wściekła/y:

Aneta walnij fote tego sniegu.............. u nas lekki mróz ale śniegu brak, ciesze się bo na letnich do środy jeszcze jeżdzę.

Bylismy dziś z dziecmi na basenie, młody wniebowzięty a Majuska w raju;-), teraz pizze domowa wcinam, bo mnie maluchy namówiły:sorry: dziwne, nie? warzyw ogólnie nie chcą od jakiegos czasu jeść, a na pizzy pomidor, paprykę , ogórki konserowoe, kukurydze, cebulę ...itp.. wcinają:eek:

Nuśka jak tam katar? Zycze Tobie i Majandrze super zabawy:tak:

Od jakiegoś czasu bardzo nerwowa chodzę, wszystko mnie wkurza........ chyba jakiś Persen musze kupić, bo rodzine rozwalę;-)
 
Dziewczyny, udanej zabawy, wyszalejcie sie za nas wszystkie:-D

Zimno, wieje, 1 na plusie i tak caly dzien,a teaz lekki mrozik, wiatrzysko i sniezek lekko pruszyl sobie

Mi S wlasnie opony zmienia. Mlody pomagal...starch bylo patrzec jak wrocil. Pralak sie kreci:sorry:
 
też bym się na basen wybrała nie byłam od wakcacji....
Justyna nie wazne że brudny ale ważne że pomógł tacie w wymianie opon:-)
u nas zimno snieg pada...kupiłam dziś młodemu kurtkę na zimę i nową czapkę:-)jeszcze tylko buty muszę mu kupic i będzie na zimę przygotowany całkowicie;-)
 
reklama
Pozdrowienia z śnieżnej krainy;-) wczoraj było go znacznie więcej, ledwo golfa odkopałam na parkingu:wściekła/y: na drodze na szczęście w miarę jako tako i nawet byłoby ok na moich letnich oponach;-) gdyby nie to, że mi jakiś bezpiecznik poszedł i wycieraczki nie działały:wściekła/y: więc już od połowy drogi nie wiele widziałam:wściekła/y:
 

Załączniki

  • DSC03646.jpg
    DSC03646.jpg
    49,8 KB · Wyświetleń: 12
Ostatnia edycja:
Do góry