reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolne wakacje lipcoweczek!!;-)

aga_stanczyk Jest kilka dziewczyn z północy :tak: Ja mam jakieś 70km do Gdańska i na pewno nad morzem będziemy nie raz.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny wakacje wspólne nam nie wyszły ale może któraś będzie w okolicach Rewala (nad morzem) od 15 sierpnia? ;)
 
Dziewczyny dzisiaj (a może nie dziś, bo w końcu Walentynki) przejrzę ten wątek i może wypiszę linki do hoteli/pensjonatów, które polecacie. Jak wszystko będzie w jednym poście z podziałem na góry i morze, to będzie czytelniejsze.

Zastanawiam się już nad tegorocznymi wakacjami. Kurcze waham się nad polskim morzem. My mamy sporo km do przejechania, do tego niepewna pogoda... no ale z drugiej strony chciałabym, żeby dzieciaki mogły pobawić się w piasku, a np. w Chorwacji o piaszczystej plaży można tylko pomarzyć.

A wy macie już jakieś plany?
 
Beata w takim przypadku to się nie dziwię... my mieszkamy z teściami w jednym domu (dziękuje temu u góry, że mamy osobne wejścia, kuchnie i łazienki i możemy i tydzień się nie spotkać). Gdyby nie to, to pewnie też było by u nas krucho z kredytem na mieszkanie.
 
ja podpisuje sie pod Beatką .
O wakacjach mozemy zapomnieć na kilka lat ,jak nie na kilkanascie.
Kupujemy namiot i do BOSZKOWA nad jeziorem.

a reszta to cegła,piach i cement.;-)
 
reklama
A ja zupełnie nie mam pojęcia czy gdziekolwiek pojedziemy, może gdzieś do rodziny, zresztą w zeszłe wakacje też planowaliśmy i nic z tego nie wyszło, Justysia na pewno pamięta
 
Do góry