reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolne wakacje lipcoweczek!!;-)

EWA to dobrze trafiłas, bo ja w tej branzy sporo wiem (dlugo prowadzilam biuro turystyczne bazy windsurfingowej na Rodos) :-) tak, wiec Garda to kultowe miejsce dla windsurferow..pelno ich tam!!!! tam co roku tez sa slynne regaty w zeglarstwie olimpijskim (windsurfingowe tez). Tam wieje!! i to bardzo ladnie, rowno i codziennie, bo jest wiatr termiczny. Tylko to zupelnie inne warunki wiatorwe niz na naszym Helu.. u nas to poprostu maly zefirek, a nie wiatr. A Twoj mąż jak pływa?? i gdzie do tej pory pływał?? Jak dobrze pływa to bedzie zadowolony,
 
reklama
Stopi on pływał chyba tylko u nas, bo nie było wcześniej innej możliwości... co roku jeździł na Hel, bo był instruktorem w szkole windsurfingu na jednym z campingów między Władysławowem a Chałupami. Myśleliśmy też o Rodos, ale nie wiem czy tam jest piasek dla dzieci? ostatnio wspominał też coś o Turcji, bo podobno też coś tam wieje... ja już się gubię :-)
 
Turcji nie polecam slabe , zmienne wiatry i raczej syf. Rodos - rewelacja - 3 sezony od maja do pazdziernika tam siedzialam, wlasnie w bazie Prasonisi Center - Newsy I tam wiatr super i dla takich co extra plywaja i co slabej tez.. maja duzy wybor sprzetu . wiec nie ma problemu z dobraniem deski do warunkow wiatrowych. Tylko tak Rodos to syf... tzn jak sie jest tam na wakacje na 7dni to tego sie nie widzi,a jak sie meiszka w domu an wiosce i widzi sie wszytsko od kuchni to inaczej...Plazy prasonisi na odpoczynek z dziemci nie polecam!!!jest kapielisko wyznaczone, ale zadna rewelacja,nie jest piekna ani mega czysta, trzeba uwazac na deski, kite, a dwa wieje i piasek leci caly czas na ciebie.... ja zapewne pojade tam z Lena, ale to z sentymentu... Plaze ladniejsze sa w innych miastach, ale to wtedy Ty musia bys zostac z dziecmi w hotelu czy na plazy, a maz samochodem jechac na Prasonisi (jest tez spot na Pn. wyspy blizej maista Rodos, ale Prasonisi to glowny punkt deskarski) Tylko jesczez z plaza to jest roznie, bo czesc przy hotelach jest żwirowa. klimat na Praso jest specyficzny-serferski, ale fajny.. za to drogo .. Garda jest sliczna i wyjdzie taniej niz Rodos, tzn. jak auetm pojedziecie. Tam jest tak, ze i sobie posiedzisz na plazy, dziecki maja place zabaw, maz poplywa i nie bedziecie musieli jezdzic autem na spot windsurfingowy. Tylko Garda jest mocniejsza wiatrowo , ale zadbane plazyczki(na Rodos 4lata temu byl mocny wiatr caly czas, potem zaczal sie zmieniac i juz tak mocno nie wieje) ja bym chyba na Garde wolala pojechac poprostu o wiele ladniej...... za to na Rodos masz polskie bazy wiec duzo Polakow i inny klimat...Tylko ogolnie wynajem sprzetu windsurfingowego nie jest za tani....na Krecie wiem ze tez sa ok spoty, na Kos czy karpatos te ztroche teraz ludzi lata z Polski, ale tam to nei dla dzieci klimat,,,,

p.s. jak Ty nie pływasz to na Rodos na Prasonisi nie bedzie Ci sie podobac.. zanudzisz sie i dzieci tez... ale jesli chodzi o twojego meza to tam miał by raj na ziemi, bo szkoly maja duzy wybor sprzetu... na taki rodzinny wyjazd to jednak Garda.. chyba , ze jakas super oferte znajdziecie na Rodos.. mozna tanie wyjazdy znalezc tylko np na last minute, bo duzo sama ukladalam takich pakietow wyjazdowych..
 
Ostatnia edycja:
Do góry