reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

To mydelko to dr beckman czy jakoś tak??

Wiki wow, super zdjęcie. Super pamiatka i kawal dzidzi :-)

Dora to dobrze ze infekcji brak :-)

Lecę spać. Dobranoc dziewczyny!

relgh371tsldyf8u.png
 
reklama
Co to to 4 S ? [emoji14] bo nie w temacie jestem :p
U mnie 4 S to spacery, sprzątanie, seks i sutki



Nuska dzięki za wyczerpująca odpowiedz :) No to już niedługo trzeba będzie zastosować :) Słyszałam o tych wszystkich sposobach ale ni jak nie przychodziło mi do głowy żeby tak rozszyfrować ten skrót :p
Stosuje kilka dni, ale nie działa, albo mam uparta córkę [emoji6]

Wiki śliczne Maleństwo [emoji8]
Dora grunt, że z dzidzia ok. Ja mam na szczęść gina z powołania, tylko czekanie w poczekalni mnie dobija

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
Dzień dobry dziewczynki
Dawno się tak nie wyspalam dopiero się obudziłam
A jak się robi to obciążenie glukoza to trzeba samemu ta glukoze kupić w aptece, czy jak to wygląda.
 
Dora, u mnie dawali.

Ja noc jak zwykle ostatnio mialam ciezka. Ada mi nie daje sie wyspac. Budzi sie co 3 godziny i jeszcze w miedzyczasie marudzi i sie wierci... Nie wien jak ja funkcjonuje w dzien po takich nocach

3jvz8ribeqwvt6ck.png
 
Ja bym nie mogła chodzić do lekarza który nic nie mówi. Byłam raz u takiego to po usg zapytałam wprost czy dziecko to w ogóle żyje bo nic mi nie powiedział.

Dora ja glukoze kupowałam i pani mi zrobiła w przychodni tylko sobie cytryne wycisnelam. Pani powiedziała że można popic więc nie było źle.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry