reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Kasia jak kiedyś czytałam że clotrimazolu to nie bardzo w ciąży można używać więc się nie smaruje bo się boję

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Możesz spokojnie. Krem jak i globulki. Mi gin zapisywala globulki na infekcje w ciąży

relgh371tsldyf8u.png
 
reklama
Aaa doczytalam Anka :-) no ja właśnie tez mialam globulki a pimafucin krem :-)

India duzo wazy Ada :-) hehe no właśnie, 62cm to Igiego wzrost urodzinowy :-)
My idziemy 15 lutego, to zobaczymy. Ale nasza pediatra nie mierzy tylko wazy.

Wiki sliczne maleństwo :-)

relgh371tsldyf8u.png
 
India super ubranka ale chyba sporo zaduże co nie??
Dzielna Ada:):)

Anka ja jestem zdziwona że Ty wczesniej nie użyłaś tego kremu. Przy infekcji to trzeba się ratować, a pimafucin to podobne działanie do Clotrimazolum tylko na recepte. Ja dostałam w ciąży. Wgl w ciąży ja co chwile miałam infekcje.

Wiki piękny duży mały człowiek[emoji169]

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Marysiu, czapeczki sa dobre, kurtke wzielam wieksza. Bluza jest na 68, czyli tez jeszcze za duza. Ale to na wiosne zakupy :-)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry