reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Mój z pepco zrobił się szorstki i zamówiłam welurowy z kapturem. Jest meeega mięciutki. I chciałam drugi kupić też taki miekki tylko tańszy troche dlatego Was pytam.

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam jeden z pepco, rzadko go uzywam takze nie wiem jaki bedzie. Ale ten z bawelna od srodka jest super, mieciutki, dobrze wode wchlania. Zamawialam tez na allegro. Dla Filipa miałam tylko jeden i na tyle czasu uzytkowania nic sie z tą miekkoscią nie zrobilo.

relgh371tsldyf8u.png
 
Moja tez potrafi nasiusiac na recznik po kapieli, ale my akurat recznikow mamy do przesady bo M. co roku w pracy dostaje dwa duze przed swietami, a ze ja tez tqm kiedys pracowalam to tez dostalam

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marysia kurcze nie wiem od kogo kupowalam. Ale to byl 80x80 za ok 20kilka zł.

U nas od rana było słoneczko a teraz sie psuje. A właśnie wyprawiam małą nna spacer z tatusiem i Filipem

relgh371tsldyf8u.png
 
reklama
Kasia oby mala sie zdecydowala dzisiaj przyjsc :) Trzymam kciuki

Jeju naszlo mnie na barszcz czerwony, juz bym chciała zeby sie szybciej ugotowal :p

A co do pogody to rano jak wyjrzalam to bialo bylo, potem trochę slonka a teraz tak nijak.
 
Do góry