reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Viola, ja wracam w polowie listopada pewnie tam gdzie pracowalam.
Dla Ciebie lepiej gdyby udalo sie zmienic na blizej ;-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
hej dziewczyny. dzis bylismy na szczepieniu i mala wazy 5500g. u ortopedy wszysyko dobrze. no i za dwa tygodnie mamy kontrol u pediatry i jak mala nke zacznie glowki podnosic to bedziemy musieli jezdzic na rehabilitacje.....
 
Aaa nie zajarzylam [emoji12] skoro macie to czemu nie skorzystać,pewnie tez bym skorzystała... szkoda że bez znajomości nie ma szans [emoji52]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
też tak uważam bo inaczej byśmy byli w ciemnej dupie...
Marysia z prywatnego przedszkola do miejskiego też po znajomości się dostała... dobrze ze Sławka mama w oswiacie pracowała kiedyś...

 
MalaMi, duży pączuś już :-)
A ona nie podnosi glowki jak na brzuszku lezy?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Igi tez nie podnosił i ja sama go stymulowalam bo jak zobaczyłam na sierpniowych jak wygląda rehabilitacja to .... masaż shantala polecam. Pediatra mi powiedziała żeby masować bo się mienie stymuluje i po 2 tygodniach była ogromna poprawa.

Ja nie wiem jak to będzie bo ja nie mam gdzie wracać a jak pisała życiowa miejsc nie ma. No i mój mąż nie zawiózł w ogóle podania. Także będziemy zdychac z głodu :D hehe

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :) Nareszcie pogoda u nas. Zaraz zbieramy się na spacer :)
Tok rozumowania mężczyzn chyba pozostanie na zawsze dla mnie zagadką :D Poszłam się wczoraj kąpać i wracam siadłam w fotelu i zaczynam karmić Adę. Zapomniałam sobie wkładek laktacyjnych włożyć więc mówię do R żeby mi przyniósł i przykleił bo nie mam wolnej ręki a zaraz zacznie mi się lać z drugiego cyca. Obczajcie,że włożył mi w stanik i przykleił mi do skóry zamiast do stanika i jeszcze był zdziwiony jak mu powiedziałam,że to ma być odwrotnie :D
 
reklama
Hej hej :)
Pierwsza noc w domu za nami i powiem wam że to była z lepszych nocy odkąd się Bartek urodził :) a rano w ogóle nie mogłam się ogarnąć... Dobrze ze Z ma urlop ale od poniedziałku idzie do pracy wiec nie wiem jak ja te poranki będę ogarniać hehe

Bartek dostał skierowanie do poradni rehabilitacyjnej i neurologicznej. I tak do poradni rehabilitacyjnej z dopiskiem pilne pierwszy wolny termin w październiku, a do neurologa dopiero w 2018!!!!!! Oczywiście prywatnie neurologa mamy 11 maja.... A rehabilitanta też już umówiłam oczywiście prywatnie.... Masakra z tym nfz. Dobrze ze u nas "tylko" rączka ale jak.ktos ma poważne problemy neurologiczne? Szok

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry