reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Hejka ;)

MalaMi niestety nam nie wyszło ;/ Mały sie wsciekal przy cycu i wydawało mi sie, ze mam mało pokarmu, mimo ze piłam ten femal.... i herbatki laktacyjne. No i zaczęłam zauważać, ze mało mu leci, bo nie bylo widać mleczka w buzce, aż w końcu zobaczyłam, ze nie mam pokarmu i juz praktycznie 2 tygodnie tylko na butli, bo cyce mam puste, tak po prostu :/
Śliczna sukienusia, my juz po chrzcinach 16.04 robiliśmy ;)

W czwartek mieliśmy szczepienie, mały miał temp, wczoraj bylo juz dobrze, a dzisiaj 37,8 i marudny jest. Dałam mu paracetamol i został po raz pierwszy sam z tatą, bo ja u endokrynologa na wizyte czekam. I tak siedzę i myślę jak sobie radzą ;/

Miłego dnia ;)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Malami bardzo ładna sukieneczka :)

Majka ja tez robilam testy dzien przed i w ogole, czasem w dniu @, pozniej dzien po, jak sie spozniala zawsze mnie to dobijalo az jak olalam to wszystko to chyba 5 dni po terminie czy nawet tydzień po zrobilam i takie krechy ze hoho golym okiem widoczne.

Nuska i gdzie fotka z chrzcin?
Nie no pewnie jakos daja sobie rade :)
 
Majka wiem że łatwo się mówi ale moze poczekaj do poniedziałku jak fasz rade i wtedy zrob test? To będzie juz dwa dni po terminie to kreski powinny byc ktorych oczywiście Ci życzę :-)

Nuska dawaj jakąś fote z chrzcin :-)

India no widzisz :-) Oby szlo coraz lepiej, może Ada potrzebowała czasu żeby się przekonac :-)

My czekamy za znajomymi. Posuedzimy, cos wypijemy, posmiejemy sie.

Dziewczyny po cc a nie karmiące kp - jak wasze @- regularne czy różnie??
Bo mi sie trzeci dzien spóźnia... ciąża raczej wykluczona bo my ostatnio bardzo rzadko tenteges. Kiedys dostalam 5dni wcześniej to moze teraz będzie 5 dni później

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie mam ani jednego zdjęcia u siebie i generalnie bardzo mało zdjęć jest i wszystkie u mojego taty w aparacie. Jutro bede u rodziców to jakieś wrzucę ;)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
MałaMi super sukieneczka :) Ja właśnie muszę się rozejrzeć bo my też już niedługo chrzciny :)
Majka trzymam kciuki :) Też bym poczekała do poniedziałku i zrobiła betę. Daj koniecznie znać :)
 
Boże dziewczyny doradzcie mi coś.

Magda nie chce wgl jesc stalych pokarmow. Ani co ja ugotuje ani sloikow. Ma odruch wymiotny.
Wcisne jej 2-3 łyżeczki i dopije piersia. Potem za ok 2 h popije piersi i wymiotuje. Ani owocow ani dan. Zaczynam się stresować bo już 7.5 mies. Zanim zachorowała to jadła pieknie

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasia spróbuj blw. Nie musi jeść dużo. Ma próbować i poznawać smaki :) nie koniecznie musi się najeść. Przy blw konsystencje pozna i smak i będzie wygoda i bez stresu :*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry